Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vehetném rá a szüleimet...

Hogyan vehetném rá a szüleimet, hogy itthon maradhassak amig Ők rokonokhoz mennek?

Figyelt kérdés
Szóval olyan két hétről lenne szó amig rokonokhoz mennek. Nagyon fontos lenne, hogy itthon maradhassak, csak nem tudom, hogy tudnám rávenni főleg anyát. Ha kell akkor mamánál aludnék nem itthon egyedül. 16/l
2010. júl. 12. 22:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak nekem most lett volna fontos. Megkérdeztem elmondtam az okokat de hajthatatlan. Ordibált meg minden. Mondtam neki hogy attól hogy én nem megyek ők elmehetnek. Persze az ottani mamámnál akihez most megyünk 10évesen is ott mert hagyni egyedül szintén két hétre. Most már idősebb vagyok és nem mer itthon hagyni? Nem értem én ezt. Elhiszem én hogy fontos neki találkozni a családjával de nekem is lenne pont most fontosabb dolgom. Amúgy is Ők is nem rég voltak itt szóval találkoztam velük meg minden szünetben megyünk hozzájuk.
2010. júl. 19. 11:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!