Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg szerintetek?

Hogyan győzzem meg szerintetek?

Figyelt kérdés

Anyukám kirakott egy kérdést erre az oldalra, nem is olyan régen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

De még ezek a válaszok sem győzték meg őt, hogy kiengedjen. Szerintetek miért nem? Idővel megváltozhat a véleménye, ha látja, hogy igyekszem? Vagy ti hogyan beszélnétek rá? :)

(Már korrepetálást is vállaltam, hogy össze tudjak gyűjteni ilyen sok pénzt)


2010. júl. 12. 19:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, meg 1 dolog: az en lanyom a YFU-val volt egy evig Nemetorszagban - hasonlo, egy eves cserediak-dolgon nem gondolkodtal meg? Igaz, "veszitenel" egy evet a tanulmanyi evekbol Magyarorszagon - de en azt mondom, hogy a lanyom viszont nyert vele legalabb 5 evet, mas dolgokban.
2010. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék olyan sokáig távol lenni :)

Igazából, most is csak kiabál velem, hogy mit képzelek, hogy majd egyedül kienged?! Nem tudom, van ötletetek még? (Nem érdekli a prospektus, és nem akar hallani a barát nővéréről)

2010. júl. 12. 20:38
 13/22 anonim ***** válasza:

[link]

Mondjuk, ez sem olcso... anno volt 1M, de mondom, megerte.

2010. júl. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Hm... akkor nehez lesz.

Akkor mar csak egy remenyed van, a 18. eleteved betoltese, es akkor mar EF nelkul, de oda utazol, annyi idore ahova es ameddig akarsz, es ahova penzed van.

Azert en drukkolok neked :)

HAJRA :)

2010. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. júl. 12. 20:49
 16/22 anonim ***** válasza:

hello! :) én 16/L vagyok és már 4szer voltam kint USA-ban, most is itt tartózkodom :) anyudnak mondd el, h igazán elengedhetne, mert az ilyen lehetőségeket nem szabad elszalasztani! jóhely nagyon, az emberek kedvesek, bár mondjuk szerintem 2 hét kevés lenne, akkor inkább már 2-3 hónap. hidd el nem sok az se, nagyon hamar eltelik az idő, főleg ilyen jóhelyen :) amúgymeg láttam anyukád válaszait, és biztosíthatlak róla téged is meg őt is, h itt ezerszer szigórúbban vesznek mindent mint MO-n.. 21év alatt még egy pub-ba sem engednek be, az alkohol meg nuku.. és ahogy leírtad, neked már vannak céljaid, amiket meg akarsz valósítani. anyudnak ebben támogatnia kellene, nem pedig gátolni, és örülnie, hogy van egy ilyen lánya, akinek tervei vannak, hogy mit akar kezdeni magával az életben. a legtöbb tininek, még elképzelése sincs erről, ellentétbe veled.. ezt mondd el anyudnak, vagy mutasd meg neki hátha megenyhül. jó hely ez én azt mondom :) és am. sem egyedül jönnél... oké, h félt, de egyszer úgyis kirepülsz a fészekből, nem lehet mindig melletted.. ANYUKA, TESSÉK ELENGEDNI A NAGYLÁNYT, HAD LÁSSON VILÁGOt ÉS TANULJON! : D


good luck ;)

2010. júl. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha elmúltál már 18 ,azt csinálsz amit akarsz,menj és tolj a fejére,ha még nem vagy nagykorú,ha van még pár éved addig ugyis meguotálod a középkori gondolkodása miatt olyan szinten, hogy utána ha lelépsz vissza se nézel.
2010. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha nem enged ki most ,rövid uton megutálod,mert belerondított az álmaidba,vársz kétévet és utána mész lesz több pénzed és anyucival meg közlöd hogy 18 éves vagy felnőtt és ki*alhatja.
2010. júl. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Amúgy az utcára kienged egyedül?Sajnállak,világosítsd fel,ha attol fél,hogy fiuzni fogsz ott kint mondd neki h azt itthon a suli vc-jébe is megejtheted,ismerek olyat akit ez után a beszolása után engedtek laza porázra,és mert belátták a szoros se old me semmit.
2010. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Kienged azért igen :D Bár például, ha Balatonra le szeretnék menni pár napra barátokkal, már könyörögnöm kell... Mostanában egyre gyakrabban van olyan, hogy beszélgetek valakivel és egyszer csak rámtör egy érzés, ideges leszek és sírni tudnék, de csak pár másodpercig, hát érdekes :) Köszi tényleg a válaszokat!
2010. júl. 15. 11:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!