Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg szerintetek?

Hogyan győzzem meg szerintetek?

Figyelt kérdés

Anyukám kirakott egy kérdést erre az oldalra, nem is olyan régen:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

De még ezek a válaszok sem győzték meg őt, hogy kiengedjen. Szerintetek miért nem? Idővel megváltozhat a véleménye, ha látja, hogy igyekszem? Vagy ti hogyan beszélnétek rá? :)

(Már korrepetálást is vállaltam, hogy össze tudjak gyűjteni ilyen sok pénzt)


2010. júl. 12. 19:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg őt, hogy miért nem? :] Van tesód? Ha nincs, akkor valószínűleg azért nem szeretne elengedni. Az etyke gyerekeket mindig jobban féltik (én is az vagyok)


Apukád, vagy a szűk család hogy áll ehhez a kérdéshez?

2010. júl. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
az anyukád nagyon maradi. inkább kelts benne bűntudatot, meg mondd, hogy a barátnődet sem engedik el, ha tégedse. játszd el a nagyon szomorút. Ne borulj ki, csak mondjuk kajánál csak turkáld az ételt, meg hallgass hangosan ilyen emo zenéket, és tűnj levertnek. és közben szúrj be ilyen amerikai adatokat, ami a fiatalságra vonatkoznak. tegyél ki egy posztert az amerikai zászlóval, és tanulj angolt most, nyáron mondván, hogy ha nem mehetsz ki, akkor itthon kell... stb légy kreatív
2010. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
*egyke
2010. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Van egy hugom. Nevelő apukám azt mondta mosolyogva, hogy van még idő addig (ez szerintem jó jel :D)


Nagyon nehéz benne bűntudatod ébreszteni, vagy egyáltalán beszélgetni vele. (-Miért nem? -Csak. -De most komolyan.. -Drága és egyedül nem mehetsz ki.)


De köszi szépen a válaszokat, várok még! :)

2010. júl. 12. 19:46
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

A linkelt kerdes egyik valaszadoja vagyok - en kiengednelek. Meggyozni egy szulot talan ugy a legkonnyebb, ha olyanokat keresel, akik ugyanezzel a szervezettel voltak itt es sajat tapasztalatukat tudjak anyudnak elmondani neki (es neked is).

Ha pedig vegkepp kicsuszol az idobol, mert "kioregszel" a 18 eves korhatarbol, akkor meg mindig megpalyazhatsz kulonbozo, 25 ev alattiaknak fenntartott lehetosegeket.

A kerdes, hogy a mostani programhoz mi a jelentkezesi hatarido, es addigra ossze tudod-e gyujteni a szukseges osszeget (ne csak a repulojegyre es az utazas dijara gyujts, azert ott kell nemi zsebpenz is, hacsak nem akarsz a negy fal kozott ulni.

En drukkolok neked, hogy elerd a celodat - vallalj nyari munkat, korrepetalast potvizsgasoknak, gyerekfelugyeletet, vagy ami a lakohelyeden lehetseges - es HAJRA :-)))

2010. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Szerintem sokat lendítene a dolgon, hogyha láthatná a saját szemével, hogy hogy is megy ez az utazás. Ha azt mondja, egyedül nem mehetsz ki, tedd elé a prospektust, vagy menjetek el együtt tájékozódni az utazási irodába.


És *egyke Sose tudom hogyan kell leírni ezt a szót :$

2010. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
48%
Miért is kellene bűntudatot éreznie az anyjának?Mert félti?Vagy nem akarja, hogy bármi baja essen?És ezért hallgasson emo-s zenét?Majd, ha ti is szülők lesztek megtudjátok, hogy milyen dilemma ez.
2010. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A válasz megírásának időpontja: ma 19:47-es vagyok, es lenne kerdesem, hogy mik a terveid a kozepiskola utan? Egyaltalan, milyen kozepiskolaba jarsz? Magyarorszagon hol laksz? Es meg egy utolso, hol es hogyan talaltad ezt a szervezetet, amivel ideutaznal?
2010. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Műszaki egyetemre szeretnék járni, jelenleg érdi gimnáziumba járok. A legjobb barátnőm nővére (aki fél évvel idősebb nálam) ő most van kint NewYorkban, ők ajánlották. (Járt egy angol tanfolyamra itt Magyarországon, ott kapta a prospektust.)

[link]

2010. júl. 12. 19:59
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Szimpatikusak az elkepzeleseid - oszinten mondom.

Probald meg a baratnod tesojat meghivni egyszer hozzatok, elmenybeszamolot tartani, anyud konnyebben meg fogja erteni, hogy nincs mitol tartania. Atfutottam az oldalt amit linkeltel, jonak es megbizhatonak tunik - ami anyud szempontjabol jo lehet, hogy vendeglato csaladnal lehetsz - ergo anyud tud beszelni veluk a neten, itt tobbnyire a skype a "divatos" - kamera, mikrofon, sokat szamit a lelkivilag megnyugtatasaban. Plusz 24 oras EF-ugyelet van az oldal szerint, ergo barmi baj van, tudsz segitseget kerni.

Ami a koltsegeket illeti, sztem 300ezerbol nem jon ki (nyari idoben extra felarjuk van, heti 38 dollar+ado). Ket het szerintem nagyon keves, a 14 napbol masfelet ideutazol, masfelet vissza, marad 11 nap tanulni, amibol legalabb 2 nap hetvege, de ha nincs szerencsed, akkor 4 nap hetvege esik a 11 napba - khm... Ezt ugy hivjak, hogy lof*sz. En legalabb 1 honapos idovel gondolkodnek.

Miami nyaron nagyon meleg - mindig nagyon paradus, nyaron meg eszvesztoen meleg is. En tovabbra is drukkolok - es hozzateszem, hogy az eletunk alakitasa elsosorban rajtunk mulik. Ugyhogy HAJRA :-)))

2010. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!