Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiengednétek 16 éves lányotoka...

Kiengednétek 16 éves lányotokat az USÁba angolt tanulni?

Figyelt kérdés
(11. és 12. tanéve közötti nyáron,) pont 1 év múlva menne, 2 hétre. A repülőjegyre mondta, hogy ő összegyűjti a pénzt. 300.000,- HUF a szállás+ élelmiszer+ tandíj+ költőpénz. Felső fokon megtanulna angolul, és nagyon szeretne Miamiba menni. (Legjobb barátnőjével utazna el, az EF programok keretében, egy több fős csoporttal.) Szerintetek? Előre köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 12. 17:46
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
81%
Engem kiengedtek, azzal a kulonbseggel, hogy egy tanevre, es en nem 16 voltam (de akkor is kiengedtek volna) Itt ragadtam es ezerszer boldogabban es jobban elek itt, mint mo-n elhetnek. Szerintem engedd el, amerika tenyleg a lehetosegek hazaja, es amugy is csak ket hetrol van szo. Semmivel nem masabb, mint ha pl a balatonra menne.
2010. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nem engeded el a lányod, főleg felügyelettel, és kihagyja ezt a bomba jó lehetőséget meg fog utálni! Én példámat mondván: Nem akartam és nem is tudtam volna kimenni sehova külföldre de egyéb kisebb-nagyobb dlgok miatt 19 évesen elköltöztem! Jóóó messzire! (kb 170km) Szerintem ne rontsd el a kapcsolatotokat evvel, mert egy életre megjegyzi és nem tudod mikor fog visszaütni a dolog. Anyukámnál az, hogy elköltözem 19 évesen.

Én elengedném! Pláne, ha még a pénzt is állja?! A mai világban nagyon ritka, hogy kamasz létére ilyen határozott, céltudatos legyen valaki! BÜSZKE LEHETSZ RÁ!!!

És baleset az bárhol történhet. Tudom Anyaként nehéz megválni a gyerektől, de az lesz az igazán rossz mikor majd feléd se néz. :-( (Én tartom rendszeresen a kapcsit a szüleimmel, de egyik ismerősöm abszolút nem)! Gondolom szereted a lányod és Ő is szeret, van egy jó Anyja lánya viszony ami nagy kincs és ápolgatni kell. Szóljon valaki ha nincs igazam! :-)))

2010. júl. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
nincs igazad
2011. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Elengedted végül?
2011. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
De most komolyan engedd el!
2011. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!