Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynatok a parotokat?

Elhagynatok a parotokat?

Figyelt kérdés

Párommal 3 eve vagyunk egyutt. Nekem van egy 15 eves lanyom es kettejuk kozott ugy elmérgesedett a helyzet h a lanyom sir h koltozzunk el tőle. En szeretem ezt a ferfit de látva h a gyerekemmel vagy csúnyan beszel v levegőnek nezi kiabranditó. Persze a lanyom se védem lázadó kamasz.Volt h csunyan beszelt velem de ö akkor is a lanyom. Ha a ferfivel maradunk idegileg kikeszul a gyerekem

Nem tudom mi lenne a jo döntés.


2019. aug. 4. 07:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
El, aki nem fogadja el az én gyerekemet (nem viselkedik vele megfelelően), az nem a párom.
2019. aug. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha meg akarod menteni a kapcsolatodat, előbb ülje velük külön külön, majd hármasban beszélgetni. Lehet a lányod féltékeny, amiért mással is foglalkozol évek óta, nem csak vele. Sok kamasz így viselkedik, ha elvált szülők gyereke. Beszéljétek meg és meglátod, mi a helyes döntés. Arról nem beszélve, hogy ne beszéljen csúnyán a gyereked, mert az anyja vagy. Tisztelnie kell téged!
2019. aug. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
16%

Korábban jó volt a helyzet?

Mit tett a lányod h ez a helyzet kialakuljon?

hajlandó a lányod változni vagy csak az "én csak én" mondatokat hajtogatja?

Belemegy abba a lányod hogy ha szakítás lesz akkor anyagilag esetleg nem annyira jól álltok és nem fér bele annyi minden mint ami most..

2019. aug. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem azt kellene tisztáznod, hogy a lányodnak csak a konkrét emberrel van baja, vagy bárki máson is találna fogást, ha ő a párod.

Mert utóbbi esetben hiába szállsz ki ebből a kapcsolatból, a következőben ugyanez lesz, tehát nincs értelme szakítani, azt meg nem várhatja el a gyereked hogy innentől remeteként élj.

Szóval tisztázd hogy az emberrel van-e baja vagy azzal hogy új párod van, és ha erre tudod a választ, akkor már azt is tudod mit kell tenned.

2019. aug. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Milyen volt a kezdet?
2019. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Ha szemét módon bánik a gyerekkel, repülne.

Ha a gyerek akarja elüldözni, akkor viszont ne hagyd magad, mert mindenkit el fog üldözni, végül felnő, elmegy, te meg maradsz egyedül.

2019. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom te tisztában vagy azzal, ki a hibás. Hasonló helyzetben voltam én is. Volt egy-két dolog amiben a fiam is változtathatott volna, de a gyerekem az elsődleges. Ezt elmondtam a páromnak is. Fogadja el a helyzetet. Soha nem engedtem, hogy csúnyán beszéljen vele. A fiamnak pedig elmondtam, hogy jól vagyunk a párommal, de ő a számomra a legfontosabb. A fiam nem akart engem szomorúnak látni, tudom. Most rendben van a helyzet, de azért állandó odafigyelés van részemről.
2019. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%

Nem. Nem hagynám el.

Elbeszélgetnék a lányommal, ha lehet. Mi az, hogy csúnyán beszél veled? Pont ez a baj. Megteheti. Lehet, hogy a párodnak is oda odaszólogatott.

Ha a fickó rendes, mint társ, akkor NEM hagynám el. A lányod kB 2-4 évig lesz veled. De mint társ még addig sem.

2019. aug. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

Hasonló korú gyerekem van és én sem az apjával élek. Nagyon jó kapcsolat volt a gyerekem és a párom között, amíg a gyerek el nem kezdett kamaszodni. Szeretem, imádom a gyerekemet, de mint személyiség -legalábbis most kamaszkent- iszonyat. Ha nem a gyerekem lenne, egy pillanatig nem akarnék a közelében lenni. Bunkó, mindent jobban tud, semmit nem segít, semmivel nem törődik, csak a barátai és a kinézete érdekli. Nekem is nehéz kezelni, a férjemnek még nehezebb. Párszor már megkapta a nem vagy az apám frázist. Szerencsére ő tisztában volt vele, hogy ez valamikor fel fog jönni, így annyira nem rázta meg. De mivel a lányom rendesen próbálja kiboritani őt, láthatóan szándékosan, én igyekszem úgy csinálni, hogy minél kevesebb időt töltsenek együtt, pláne kettesben. A kisasszony kb mindenből képes világháború szintű problémát csinálni, a párom meg bizony időnként nem képes nem figyelembe venni. Emberből van ő is, úgyhogy abszolút nem csodálkozom rajta. Van hogy én is legszivesebben kivágnám a gyereket a házból, amikor olyat szól be... Még van pár év, amíg nagykorú lesz és azt csinál, amit akar -erre vár a gyermek, már most közölte, hogy a születésnapja másnapján elkoltozik, mert kibírhatatlan vagyunk. Hát, majd meglatjuk.

Úgyhogy nem, nem hagynam el a páromat. Tudom milyen a gyerekem, tudom milyen a párom. Nem, nem a párom a hibás.

Nyilván más lenne a helyzet, ha sose lett volna közöttük jó viszony, vagy azt látnám, a gyerekkel semmi probléma, a párom még folyamatosan baxogatja. Ez esetben egyértelmű, hogy a kapcsolatunkat vetnek véget.

2019. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%
Ha szeretném,nem hagynám el emiatt.
2019. aug. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!