Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális dolog, a gyereken keresztük bosszút állni a volt férjen?

Figyelt kérdés
A szomszédomék elváltak pár hónapja, mert a pasas megcsalta a nőt. egy kisfiuk van, ő most 5 éves. Na mostmár szerintem a nő nem teljesen 100-as, szerintem a válásba és a megcsalásba betegedett bele az agya vagy nem tudom, de nagyon gáz amit müvel. A volt férje akkor láthatja a gyereket amikor akarja, ez természetes, ebben nem akadályozza őt. Viszont a volt férjét azzal gyötri, hogy a fiát teljesen kifordítja önmagából. Barbie babáékat vesz neki és a gyerek azokkal játszik, beiratta balettra a kisfiút... rózsaszín cuccokba öltöztetni, talán ha 1 pókemberes fiús cuccot láttam a gyereken az elmult 4-5 hónapban, amugy meg rózsaszín lila meg ilyen lányos szinű cuccok. Hogy hello kittys plüss van a gyerek kezében állandóan azon már meg se lepődök... beszéltem a volt férjjel és azt mondta már nem tudja hogyan hasson az exnejére hogy ezt ne csinálja mert amikor látja hogy ő szenved amiatt amit a gyerekkel csinál csak mégjobban csinálja, amolyan bosszúból. Szerintem ez beteges és elbeszélgettem a nővel (ő maradt meg a szomszédom, a pasas elköltözött) és láttam rajta hogy össze van zavarodva az egész nő és egyértelmü hogy azért csinálja ezt a gyerekkel hogy gyötörje az apját.... tudom nekem ehhez nincs közöm de szerintem nem normális dolog tudatosan lányt nevelni egy kisfiúból (már a haja is lassan a válláig leér szegény gyereknek még jó hogy csattokat nem tett az anyja bele...) vélemények? Teendő?
2010. júl. 12. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg nem 100-as.. Sajnos nem tutsz mit tenni!!
2010. júl. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lázíts be a kisgyereket, mond meg neki, hogy nem neki valók ezek a cuccok és tagadja meg, hogy felveszi.
2010. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Úristen. Ez nem normális...

Nem tudom mit lehetne tenni. Az apa kezdeményezheti hogy a gyereket helyezzék át hozzá, bár annak nem sok esélye van, mert ilyen kisgyerekeket legtöbbször az anyához helyezik.

2010. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jujj szegény gyerek :(:( Tudod hihetetlen mire képesek az emberek válás után. Még az a szerencse, hogy az apja akkor látja amikor akarja, ez szokott lenni az egyik bosszúforrás, hogy eltiltják a gyereket az apától, de ezzel is a gyereknek ártanak, csak akkor még ez nem tudatosul. Ha az apja akkor látja amikor akarja, akkor adni fog rá fiú ruhákat. Meg a kisgyerek is észre fogja venni egy idő után, hogy kinevetik ha ilyen ruhákba öltözik. De egyébként nem igaz, hogy a nőre nem néznek furcsán az utcán, amikor barbival meg rózsaszín cuccos ruhákba öltöztetett kisfiúval sétál.
2010. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen emberket fejbe kéne lőni káros tagjai a társadalonnak.
2010. júl. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Észre se veszi a nő h mit tesz mert a busszú hajtja majd akkor esik pofára mikor a fiu transzi lesz és bejelneti h átoperáltatja magát nővém, de akkor már jkéső lesz sopánkodni.
2010. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ez beteges ... de nem tudsz mit tenni.
2010. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De tud mit tenni:gyámügy ,családsegítő,bíroság,stb-stb,nincs lehetetelen csak tehetetlen...
2010. júl. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Menj be a családsegítőbe és az önkormányzat gyámügyi osztályára, névtelenül is tehetsz bejelentést.
2010. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!