Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik név jobb szerintetek...

Melyik név jobb szerintetek Roxan vgagy Roxana?

Figyelt kérdés
Kiderült ezek közül lett volna valamelyik a nevem hogy bent lettt volna annó a választható nevek között de akkor még nem voltak ilyen nevek.
2010. júl. 12. 10:59
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be mint név de ha kötelező lenne választani akkor Roxana,a vezetéknevet megkérdezhetem?:) csak hogy mennyire passzol hozzá mert az se mindegy szerintem.
2010. júl. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam, hogy Magyarhoz semmi köze, mert nem lenne szabad névválasztás Mo-n szimplán leírtam a véleményem, gyanítom ezért tetted fel a kérdést.
2010. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Nem irom ide ki a vezetéknevem mert nem gyakori,és nem szeretem kiadni magam:nevem,emailom,cimem stb nem szoktam mwegadni forumokon mert visszaélhetnek vele tapasztalat.Elővigyázatosságból,iwiw mayvip meg ilyen társai közelébe se menjetek,mind adatgyűjtésről szólnak.Igen a Roxana nekem is jobban tetszik és illene a nevemhez igen.
2010. júl. 12. 13:37
 34/43 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó név, mindkettő olyan ,,román kurv.ás".
2010. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Nektek midnem név k*rvás,cigányos,magyartalan ,ha nem tucat magyar nevek.Engem irritál a sok Kata Zsuzsa meg társai.
2010. júl. 12. 14:12
 36/43 anonim ***** válasza:
Eh üss fel egy magyar utónévkönyvet és látni fogod, hogy mennyi gyönyörű név van... a Roxane neveket ahogy felsoroltad, híres külföldiek viselték, nem magyar közegbe való. Amerikában stb. persze okés.:)
2010. júl. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Nekem a Roxan jön be.
2010. júl. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
neked meg semmilyen válaszoló nem jó, akinek nem tetszik sem a roxan sem a roxana név.
2010. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Miért a Pamelák,Jenniferek Esmeraldák,Samaták ide valók,mert van egy pár belőlük na azok a nevek amiktől kiver engem is a víz.
2010. júl. 12. 15:28
 40/43 anonim ***** válasza:
nekem a Roxana jobban bejön. és én is szeretem a különleges neveket, a gyerekemnek se adnék tucatnevet, már csak azért sem, mert tuti lesz még egy ugyanolyan nevű az osztályban.
2010. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!