Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik név jobb szerintetek...

Melyik név jobb szerintetek Roxan vgagy Roxana?

Figyelt kérdés
Kiderült ezek közül lett volna valamelyik a nevem hogy bent lettt volna annó a választható nevek között de akkor még nem voltak ilyen nevek.
2010. júl. 12. 10:59
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
kutyanév
2010. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
És most mi a neved?
2010. júl. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Lehet h Magyarországon élünk de szabad ország,olyan nevet választ mindenki amit akar én örülnék mindkét névnek,mert kifejezetten idegesít a sok elcsépelt tucat magyar név,amiből 100 van,de igen a Roxana nekem is jobban tetszik mint a Roxan,anyám akarta ezeket,Nagy sándor feleségét hívták így onnan vette ,és mielőtt kérdeznétek,nem vagyunk cigányok,de mint irtam kifejezetten irritál a sok tucat név..d.e a Samantha Pamela Jennifer féléktől is kiver a víz.
2010. júl. 12. 11:18
 14/43 anonim ***** válasza:
Ritka undorító mindkettő számomra. Inkább lennék én a kétmilliomodik Kata, minthogy én legyek a lakótelep Roxanája.
2010. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Éva Barbara,az Évát használom,és utálom h folyton Vicus ,Vica,Vici,Vica -cica és stb stb vagyok.Inkább lennék akkor már Roxana V Roxan mondjuk becézni talán Roxyként lehet de még azzal is kibélünék a Vicus cicus helyett.
2010. júl. 12. 11:21
 16/43 anonim ***** válasza:
Roxána.Nekem van 1 ilyen nevű ismerősöm osztálytársak voltunk és nem lett qrva
2010. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Szerintem borzasztó nevek, mert akárkit is hívtak így, a köztudatban ma talán a prostituáltat jelöli, akinek nem kell ma éjjel dolgozni... Hála a Moulin Rouge-nak és Sting Police-ának.
2010. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

sztem nagyon jó név!

ismerek egy lányt, akit így hívnak, és köze nincsen a k.rvákhoz. még csak nem is ribkós. tele van tetkóval, meg pc-vel és metált hallgat. :D

gondolkodtam már rajta, h második névnek ezt adom, ha lányom születik.


tényleg sokkal jobb mint a vanessza, meg a dzsesszika, meg többi hülye név. ismertem egy cigány kislányt tiffany néven. na, az se jobb...

2010. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Sztem jó név a Roxána. Nem értem mi baj van vele :SSSS Sztem aranyos Roxi becenév.... De ízlések és pofonok.
2010. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Roxi. Vagy Roxána
2010. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!