Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a dolgot? Mit...

Hogy kezeljem a dolgot? Mit mondjak ha netán rá kérdez?

Figyelt kérdés

Ma reggel a párom összebujtunk.És hát az édesanyja megint kopogás nélkül nyitott be.Olyan kellemetlen volt.(Olyan típus az anyósom hogy állandóan valamin megsértődik,hisztizik)A tetejébe meg mintha mi sem történt volna elkezdi mondani a mondókáját.Párom meg épp hogy csak oldalra bírt feküdni:(

Szerencsére 1 hónapon belül költözünk,most újítjuk a házunkat.

Veletek volt már ilyen ,hogy rátok nyitottak?Mit mondtatok olyankor?Vagy kell nekem egyáltalán magyarázkodnom?


25/N


2010. júl. 12. 07:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nálunk,meg zárva volt az ajtó,ráadásul este 9-kor,de a volt após nem tágított,amíg ki nem nyitottuk.Meg akarta kérdezni,hogy a volt férjem adott-e a kutyának enni!!

Ez szimpla bunkósság,és sajna egyéb területeken is meg fog mutatkozni.Mi speciel az ilyen dolgok sorozata miatt váltunk el,mert sajna még elköltözve sem voltunk tőlük ahhoz elég messze,hogy magánéletünk lehessen.

Én azt tanácsolom,neked,hogy nagyon gyorsan rendezzétek le az Anyóst,hogy hol a határ!

Sajna nálunk a volt férjem ezt nem tette....

2010. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Este hazajött,nagyon kínos volt.Én nem hoztam fel a témát.Egyszer csak bocsánatot kért,hogy nem kopogott mondván hogy állandóan elfelejti.Majd a páromtól is elnézést kért:)
2010. júl. 13. 07:34
 13/13 anonim ***** válasza:
Na ez már akkor haladást jelenthet ha elnézést kért, de azért remélem finoman megjegyezted, hogy bizonyos ideig vagy időben ne zavarjon Titeket! Megnyugtatlak nálunk hiába alszunk nyáron a kis kerti házikóban akkor telefonon vagyunk zaklatva majnemhogy pont akkor, de ha esetleg nappal van akkor meg kijönnek...
2010. júl. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!