Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kezeljem a dolgot? Mit...

Hogy kezeljem a dolgot? Mit mondjak ha netán rá kérdez?

Figyelt kérdés

Ma reggel a párom összebujtunk.És hát az édesanyja megint kopogás nélkül nyitott be.Olyan kellemetlen volt.(Olyan típus az anyósom hogy állandóan valamin megsértődik,hisztizik)A tetejébe meg mintha mi sem történt volna elkezdi mondani a mondókáját.Párom meg épp hogy csak oldalra bírt feküdni:(

Szerencsére 1 hónapon belül költözünk,most újítjuk a házunkat.

Veletek volt már ilyen ,hogy rátok nyitottak?Mit mondtatok olyankor?Vagy kell nekem egyáltalán magyarázkodnom?


25/N


2010. júl. 12. 07:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nem neked kell magyarázkodnod!!nem a konyhában/nappaliban, szóval nem közös helyiségben "ugrottatok egymásnak", a saját szobátokban meg hadd csináljatok már azt,amit ti akartok (még akkor is,ha az anyós házán belül van ez a szoba). ő meg sejthetné,hogy nem azért vagytok együtt, hogy megfogjátok egymás kezét...neki kéne sz@rul éreznie magát,és nem is kicsit
2010. júl. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem kell magyarázkodnod. Mintha meg sem történt volna.

Ha egy felnőtt ember nincs tisztában azzal, hogy a gyermekének bizonyos kor felett intim élete van, arra inkább nem mondok semmit.

Neki kéne mentegetőznie, hogy bocsánat, többet nem nyitok be kopogás nélkül, sőt megvárom, míg azt mondjátok: szabad, be lehet jönni.

2010. júl. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
be kell zárni az ajtót ;)
2010. júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, de főleg a fiús anyák tudhatnák, hogy a bezárt ajtó esetleg jelent valamit. De valamiért nem akarják tudni.

Ráadásul az alap műveltség része, hogyha be akarunk menni pl. egy hivatalos helységbe, vagy akárcsak egy szobába , -aminek zárva van az ajtaja- akkor kopogunk. Én még soha nem csörtettem be úgy valahova, hogy "figyeljéé mááááá".

Egy kicsit bunkóci az anyós, jobb is ha költöztök....

2010. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*ill. becsukva az ajtó, mert a "zárva" más.
2010. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha elköltöztök az új házba,tedd helyre a mamát,ha ott is ilyenekkel,vagy valami hasonlóval próbálkozna.már az elején mert később nehezebb lesz már.
2010. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmit ne mondjál neki. Nehogy már te érezd magad hülyén amiatt, mert bunkó a mama.
2010. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ha ezek után van pofája rákérdezni, akkor: Igen, mama dugni akartunk, ezért csuktuk be az ajtót..és igen, a fiának elég kellemetlen álló farokkal a maga mondókáját hallgatni, a pucér csaja mellett ;)
2010. júl. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nálunk egyszer az én anyám nyitott ránk. Kopogott, csak mivel annyira mondani akarta amit ő érdekesnek talált, hogy azzal a lendülettel jött is. Mondjuk nálunk ez sosem volt tabu dolog, vagy titkolt. Szegény annyira kínba volt, hogy napokig nem mert a párom szeme elé kerülni.

utána azt csinálta, h ha elindult valamiért hozzánk, már a lakás másik végéből elkezdte mondani amit akart, aztán kopogott és még ráhagyott egy kis időt....:-))

2010. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nálunk is volt ilyen még régen :D

gondolta az én kis drágám, hogy reggel frissen beoktrojálja a fütyköst, csak azzal nem számoltunk, hogy jóanyámnak pont akkor jut eszébe reggelivel traktálni.

hát kicsit cink volt, de azóta is csak röhögünk.


azóta már van új párom, és saját lakásom, szóval ha anyám jön, akkor előtte telefonon bejelentkezik :D

2010. júl. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!