Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engeditek, hogy a 10-13...

Miért engeditek, hogy a 10-13 éves lányotok (/fiatok) internetezzen, ha utána meg itt sírtok, hogy meztelen képeket készít magáról?

Figyelt kérdés
Vagy azt hiszitek, hogy ha mindent megkap amit akar, az jó neki?
2010. júl. 11. 16:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem miért vagy ilyen agresszív
2010. júl. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok az dolgozom ,képzem magam tovább,de te neked valami bajod van az biztos és nem a netezéssel hanem a fejedben.Egyből nekiugrasz az embernek. Én csak leirtam a véleményem,ha nem tetszik minek kérdeztél?Picit agresszív vagy és kötekedő,kamuszagú ez így,provokálni akarsz,nálam nem jön be.
2010. júl. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Akkor minek irogatsz még itt?
2010. júl. 12. 13:47
 24/29 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan a szellemi szinted nem semmi,te fel tettél egy kérdést nekünk ,mi válaszoltunk rá,minek kérdeztzél,ha csak kötekedni tudsz meg szidalmazni a válaszolókat?Nem értem az ilyen embereket.
2010. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
De azt kérdeztem, hogy minek irogatsz mégis? Mi az ami arra kényszerít, hogy az én szellemi szintemre lealacsonyodsz.
2010. júl. 12. 14:30
 26/29 anonim ***** válasza:
Mert feltettél ide egy kérdést egy nyilvános oldalra, és válaszokat vártál,az ir ide aki akar,vagy te szabályozod ki irhat neked válazst?Egyszerűen leirtam a válaszomat,ennyi mit ragozzam még ezt tovább?Ha nem érted meg ezt akkor semmi értelmi tépni a számat.
2010. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

De még most is minek válaszolsz? Semmi érdemlegeset nem tudsz hozzászólni, csak az én szellemi szintemre tudsz lealacsonyodni, hogy értelmetlen vitát fojtass.

U.i. miért nem lehet neked ímélt írni?

2010. júl. 12. 15:53
 28/29 anonim ***** válasza:
Mi van ismerkedni akarsz?Fotozd le magd tedd fel a képed a netre és hajrá.Nem szoktam megadni a emailom,tudod sok a hülye a manapság.Amúgy magamat se értem h miért válaszolgatok,talán mert épp nincs ügyfelem,és unatkozom az irodában.
2010. júl. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Hát akkor ez van. :D

Amúgy nem írtam volna neked, csak statisztikai szempontból érdekel.

2010. júl. 12. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!