Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engeditek, hogy a 10-13...

Miért engeditek, hogy a 10-13 éves lányotok (/fiatok) internetezzen, ha utána meg itt sírtok, hogy meztelen képeket készít magáról?

Figyelt kérdés
Vagy azt hiszitek, hogy ha mindent megkap amit akar, az jó neki?
2010. júl. 11. 16:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nem szeretem ha a szüleim ok nélkül le felelötlenezik. Mert csak 13 éves vagyok 1 éve gépezem.
2010. júl. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
De soha nem pakoltam magamról képeket,esetleg te kisangyalom. Előző vagyok.
2010. júl. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ha olyan rossz az internet akkor te miért használod ? Ez képmutatás Mutass akkor példát és te se használd
2010. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Ez provokáció, nem szabad ilyen hangnemben mindenkit leszólni, általánosítani. Kikérem magamnak. Ha ilyen kérdésre találtál ami ennyire nemtetszik akkor ott lehet reklamálni.


Egyébként pedig a gépen létezik egy olyan, hogy oldalszűrő ami az ilyen oldalak letiltására szolgál.

2010. júl. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
istenem nem mutatod meg neki mi az internet,mai világban az öt éves jobban használja a gépet mint egy felnőtt,meg megmutatja neki más.
2010. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Amúgy meg egyik hozzászoló irta jól :Te miért netezel képmutató vagy picit nem?
2010. júl. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Utolsó, te hülyegyerek.

Nem konkrétan a nethasználatról volt szó, hanem a gátlástalan tinik felelőtlen szüleikről, akik nem tesznek semmi "óvintézkedést" utána meg idejönnek sírni, hogy "ti micsinálnátok...".

2010. júl. 12. 10:49
 18/29 anonim ***** válasza:
Csak az a baj hogy általánosítasz ! Nem minden 10-14 éves fiatal rak fel képet magáról csak azért mert használja az internetet sőt igen sokat tud segíteni a tanulásban és tovább megyek van olyan hogy olyant kérdez a gyerek amire nem tudok válaszolni és még mindig jobb ha kikeressük a választ mint ha legyintek hogy nem tudom és kész Nem azon múlik csakis a nevelésen
2010. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hülyegyerek,diplomás nő vagyok,nem is egy diplomám van,úgy hogy kikérem magamnak a sértegetést.Amúgy meg mindenki magából indul ki.:S
2010. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Aztán mit érsz a diplomáddal? Kitörölheted vele. Apámnak is van egy diplomája és mégis hajléktalan volt 1,5 évig, netán te is az vagy?
2010. júl. 12. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!