Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért engeditek, hogy a 10-13...

Miért engeditek, hogy a 10-13 éves lányotok (/fiatok) internetezzen, ha utána meg itt sírtok, hogy meztelen képeket készít magáról?

Figyelt kérdés
Vagy azt hiszitek, hogy ha mindent megkap amit akar, az jó neki?
2010. júl. 11. 16:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Valahol ez nem engedés kérdése, ha akarja úgyis megteszi. Plusz net nélkül is készíthet olyan képet magáról.
2010. júl. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
100%
Nekem is volt már egész fiatalon internetem, de a mai napig nem készítettem magamról meztelen képeket és raktam föl internetre. Lehet azért, mert megneveltek itthon. :D
2010. júl. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt netem csak 16 éves koromtól. Vannak félmeztelen képeim fent de mivel fiú vagyok ezért nem fejez ki semmilyen intimitást (csak feszítek :) ). Amúgy meg az ilyen oldalakat lehet tiltani.
2010. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Az én lányaim/fiam is interneteznek de soha nem készítenének magukról meztelen képet pláne nem rakják fel a netre Ja és attól még hogy neteznek nem kapnak meg mindent Jellemétől függ mit rak fel magáról
2010. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Minél jobban tiltasz neki valamit, annál jobban akarni fogja. Én is voltam ennyi idős, én is csináltam ilyen képeket, de megbántam. Viszont ha tiltották volna, a mai napig nem jöttem volna rá, hogy ez miért rossz.
2010. júl. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem az internettel van a gond, hanem azzal, hogy a használói nem gondolkodnak.
2010. júl. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Az nemigaz, hogy minél jobban tiltod, annál jobban fogja akarni. Egyszerűen nem kell neki megmutatni, hogy mijaza internet, és akkor nem is fog kelleni neki, ráér 16 éves koráig, csak itt sok a felelőtlen és tudatlan szülő...
2010. júl. 11. 17:54
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ezt a f...sz hozzáállást! Sajtbura alá nem akarod rakni? Ennyire még az amishok sem világtól elzárkózottak.
2010. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Mi az a sajtbúra?
2010. júl. 11. 19:30
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hülyeség ez a hozzáállás Mellesleg az internet és annak használata általános iskola 5.osztályában tananyag és ha ésszel használja segíti a tanulásban Nekem is van 14 éves lányom eszébe sem jutna magáról képeket felpakolni a netre mert nincs elszállva magától ami csak nevelés kérdése

Nem tudom miből gondolod hogy mindenki aki internetet használ csak azért kell neki hogy képeket pakoljon fel magáról ? Miért kell így általánosítani ? Ezt kikérem magamnak a gyerekeim nevében is

2010. júl. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!