Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » NAGYON NAGY segitségre,...

NAGYON NAGY segitségre, támaszra lenne szügségem, szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal,van egy 12-hó babánk,mindig egy féltékeny tipus voltam és sokat cseszegettem,bántottam,mostanra már ott tartunk,hogy már nem szeret annyira,miattam mert elrontottam.Rájöttem ezmiatt sms-ezett egy csajjal,és rájöttem,azt monta csak azért mert ilyen vagyok vele.mit tegyek hogy újra szeressen nem akarom elvesziteni,nehezen tudok bizni,mit csináljak?Nagy segitsére támaszra volna szügségem.köszönöm
2010. jún. 30. 13:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A 14 órai kommentedben ott a válasz. Sok rossz ért, emiatt nem bizol MAGADBAN.Emiatt vagy féltékeny , mert nem érzed, hogy egyszerűen megérdelmed ezt az embert, pedig igy van !Én bizony leülnék vele nyugodt körülmények között, amikor senki sem zavarhat meg, elmondanám neki, hogy hibáztam, nagyon sajnálom, szeretnék változtatni, semmiképppen nem szeretném őt elvesziteni és kérem, hogy segitsen abban, hogy megtaláljam magam és ezen keresztül a hozzá vezető utat.Szeret téged, ez biztos, igy örülni fog ennek a vallomásnak, érzi az őszinteséged, a változni akarást és segiteni fog !Neki is jó lesz tudni, hogy megszűnnek a számonkérések. Ehhez sok erőt és sikert kivánok!!
2010. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez a baj, hogy így érzed. Sajnos ezért is vagy féltékeny. Próbálj meg erőt gyűjteni, hogy elfelejtsd a sok rosszat, amit kaptál, és értékeld nagyra a kis családodat. És akkor minden rendben lesz. Nagyon sok sikert, és csak ügyesen. Ma már el is kezdheted :-))
2010. jún. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!