Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nagy segitségre lenne szügsége...

Nagy segitségre lenne szügségem, hogyan gyözzem le?

Figyelt kérdés
Semmi okom a féltékenységre és még is az vagyok,és egy kötöszködös.Nem tudom miért csinálom,de a páromnak már elege van belölem.nem akarom elvesziteni,mert imádom.van egy 1 éves kislányunk.mit tegyek ?kérlek segitsetek,hogy lehet ezt legyözni.
2010. jún. 1. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bizalommal, önbizalommal. azt figyeltem meg hogy azok az emberek akik rettenetesen féltékenyek és ellenőrzik a párjukat minden percben azoknak az embereknek nincs önbizalma. hagyj neki szabad teret , egy kis levegőt. mert azt nagyon értékelik a pasik. ha kicsit "elengeded" jobban fog ragaszkodni hozzád, és a viták is megszűnnek.
2010. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az a véleményem, hogy Magadban keresd a hibát!

Úgyértem, vsznű Önbizalom hiány okozza nálad, ezt a túlzott féltékenységet! A férjeddel is megbeszélhetnéd, ezt a problémád és beszéld ki Magadból!

Talán menj egy fodrászhoz egy új frizura, kozmetikus stb...! És nézd a kapcsolatotokat pozitívan! Biztos nagyon szeret a párod és van közös gyermeketek is, tiétek a jövő! Ne, rontsd el egy oktalan féltékenységgel, inkább szerezz több Önbizalmat Magadnak és minden rendbe jön!

2010. jún. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
önfegyelemmel?
2010. jún. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg úgy, hogy legalább magadat nem tekinted külső tényezőnek? Mit kéne legyőzni? Skizofrén vagy? Tudod mi az?
2010. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Képezd magadat.

A tudással kinyílik a világ,ráadásul minnél inteligensebb valaki,annál könnyebben megy a tolerancia...

2010. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!