Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » NAGYON NAGY segitségre,...

NAGYON NAGY segitségre, támaszra lenne szügségem, szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a párommal,van egy 12-hó babánk,mindig egy féltékeny tipus voltam és sokat cseszegettem,bántottam,mostanra már ott tartunk,hogy már nem szeret annyira,miattam mert elrontottam.Rájöttem ezmiatt sms-ezett egy csajjal,és rájöttem,azt monta csak azért mert ilyen vagyok vele.mit tegyek hogy újra szeressen nem akarom elvesziteni,nehezen tudok bizni,mit csináljak?Nagy segitsére támaszra volna szügségem.köszönöm
2010. jún. 30. 13:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Sosem csalt meg,annyit mondott ha jó vagyok hozzá ilyen nem fordúl elő.Szügségem van a családra,miért vagyok ennyire rossz.
2010. jún. 30. 13:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagy féltékenykedéssel máshol keres vigaszt. Igen vissza lehet hódítanod. Szokjál le a féltékenykedésről, de nagyon sürgősen. Jó hogy már nem szeret annyira, a legjobb nőből is ki lehet ábrándulni a természete miatt. Sok sikert, hódítsd vissza!!
2010. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszike,nagyon szeretném,de hogyan tegyem?tudom csak a belsőmmel van gond.
2010. jún. 30. 13:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha a féltékenység az oka, hogy idáig jutottatok, akkor természetesen a féltékenységet kellene legyőznöd. Mondjuk én is féltékeny típus vagyok, pedig megbízom a barátomban, de hát annyira szeretem. De mindig el tudom fojtani, soha nem mutatom ki előtte.
2010. jún. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kell nagy dolgot tenned, ne teperj utána, ne próbáld kárpótolni (mert később ezzel visszaélhet), egész egyszerűen hagyd abba az ellenőrizgetését, féltékenykedést, beszólásokat. Egyik napról a másikra. Magadban persze nagyon nem lesz ilyen könnyű, eleinte visszafojtani tudod, majd felbuzdulva a saját sikereden, könnyebb lesz :) Az első lépés a legnehezebb!!!
2010. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld meg magadban rendezni a dolgot, akkor menni fog.

Ha ő észreveszi és érzékeli, hogy nem vagy féltékeny, biztos, hogy értékelni fogja, és újra a régi lesz minden.


Szerintem adj neki szabad utat dolgokban. Ajánld fel neki, hogy menjen el a haverjaival kikapcsolódni egy kicsit, nézzenek meg egy meccset, menjen el sörözni.

Nem tudom milyen szinten vagy féltékeny, de ha mondjuk megjegyzést teszel más lányokra, akikről úgy gondolod, hogy konkurencia lehet, így vagy úgy, mondjuk a tévében látsz valami szilikonmacát, akkor ne tégy megjegyzést, hogy na micsoda egy olcsó nő az ilyen, aki meztelenül mutogatja magát, stb.

Érezze azt, hogy van önbizalmad, hogy te tudod, hogy nincs miért féltékenykedni.

Ha egy társaságban más nők is körülveszik (engem is kiverne a víz is), de próbáld meg elfogadni, hogy ő is beszélgethet mással. Ne azt lásd, hogy ő akar is tőlük valamit. Te akkor beszélgess mással, és hessegesd el a féltékeny gondolatokat.

Női munkatársai ha felhívják (kibelezném az én páromat, de nem mutatom), akkor ne vágd be a durcát. Mutasd azt, hogy elégedett vagy magaddal, és ugyan miért kéne neked féltékenykedni, hiszen te jobb és több vagy bárkinél, hiszen ezért szeret, ezért jött össze veled, ezért van babátok.

Mivel pici a babátok, most neked még nehezebb, ha eddig féltékeny voltál, még jobban az lehetsz.

De menni fog, mert nagy a tét, és tuti, hogy vissza tudsz venni magadból.

Aztán a másik, ne azonnal várd majd a csodát, idő kell, hogy újra jó legyen minden.

2010. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
13:41-es voltam. Aranyos vagy! Tudod mit egyáltalán ne mutasd ki neki, hogy féltékeny vagy rá. Ne kérdezzél olyan dolgokat tőle, ami arra utalhat, hogy félted. Meglásd menni fog, és ő sem fog elbizonytalanodni. Tudod milyen rosz lehet neki, ha állandóan kérdezősködöl, vagy kimutatod a féltékenykedésedet. Már nem is szeret hazajárni az ilyen ember. Légy vele kedves, és rá ne kérdezz, ma mit csináltál, vagy kit láttál, vagy kivel beszélgettél. Semmi értelme, csak szeresd ennyi az egész.
2010. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
13.53. utolsó válaszolónak maximálisan igaza van. csak így tudod visszaszerezni, ha visszafogod magad és kicsit szabadjára engeded, érezze hogy megbízol benne. mert ha nem veszel vissza, akkor tutira elhagy titeket....
2010. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még valami, képzeld el, hogy a babáddal együtt ülsz egy üres lakásban..Párod elhagyott.. nem találod a helyed, se önbizalmad, se párod... és azon szomorkodsz, hogy nem tettél semmit mikor még lehetett volna.. Aztán térj vissza a valóságba, és örülj hogy itt a lehetőség, még visszafordítható! Hajrá!
2010. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek hogy ilyen aranyossak vagytok,nem le hordtok hanem segiteni probáltok.nagyon nehéz mert sok csalodás ért már az életben.ugy érzem én egy szerencsétlen ember vagyok.
2010. jún. 30. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!