Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A Fodor vezetéknévhez milyen...

A Fodor vezetéknévhez milyen keresztnevet adnátok?

Figyelt kérdés

Nekem van 1-2 ötletem,de mások véleménye is érdekel.

Fiú: Zsombor

Lány:Menta,Polett

A Menta sokak szerint idétlen.Főleg így,hogy Fodor Menta.Szerintem különleges,és egyedi.

Válaszokat,véleményeket várok.


2010. jún. 1. 14:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A Menta név télleg szép..De a Polett annyira nem..

Am szerintem Cintia..Nagyon szép név szerintem és a osztálytársam Fodor Cintianak hivják..És szerintem nagyon jól hangzik..:D

2010. jún. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én sok embert ismerek Fodor vezetéknévvel (na jó, csak 4-et...)

Dávid,Dorina, László és Klarissza. Szerintem mindegyik jó :)(főleg a Fodor Dorina)

2010. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Én vagyok a Cintia-s Am még szerintem a zsolt is jó..Meg a Vanessza:D
2010. jún. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Menta Tea
2010. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Ja, apám is Fodor Zsolt (Judit voltam:DDD)
2010. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Fodor Gábor

Fodor Anita


Egyébként a Menta egy nagyon szép név. Jó lenne, ha az lenne a nevem az Alexandra helyett.. Bár a Mentát nem lehet túl sok fél képpen becézni, ami szerintem a mai fiatalok körében elég jó. Gondolj arra is, hogy majd lehessen becézni, mint az én nevemet: Szandi, Szandra, Alexa, Lexy, Szendi. Vagy Laura(Lulu, Lilu, Lú, Lala, Lara) Emese (Emi, Émi, Amy) Imola (Imi, Molly, Molka) Julianna (Juli, Julcsi, Lia, Anna)

Fiú névnek szívesen választanám a Dánielt(Dani, Dönci), Gábort(Gabi, Gabesz), Pétert(Peti, Pöti), Mátyást(Matyi, Matykó), Krisztiánt (Krissz, Kriszti).


Ami név és tetszik, de nem adnám a gyerekemnek: Zoé, Alma, Tea, Borostyán, Odett, Amina, Szimonetta, Emma, Henriett(a). Bertold, Zsolt, Zsigmond, Gusztáv, Ákos, Barnabás, Szabolcs.

Külföldi nevek

2010. okt. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

bocsi véletlenül elküldtem..

*amik tetszenek: Kostas, Alan, Joe, Kevin, Joseph, Nico. Női nevek: Emily, Xrisa, Christine, Phoboe.

2010. okt. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!