Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A Fodor vezetéknévhez milyen...

A Fodor vezetéknévhez milyen keresztnevet adnátok?

Figyelt kérdés

Nekem van 1-2 ötletem,de mások véleménye is érdekel.

Fiú: Zsombor

Lány:Menta,Polett

A Menta sokak szerint idétlen.Főleg így,hogy Fodor Menta.Szerintem különleges,és egyedi.

Válaszokat,véleményeket várok.


2010. jún. 1. 14:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Légyszi, daráld le a lelkét jó előre, nevezd Mentának, légyszi, légyszi....
2010. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%
Hi,szerintem ha mshra végződik a vezetéknév mghra kell adni nevet pl Ákos,Anna,de mondjuk a Menta is szép,szerintem
2010. jún. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Jó a humorérzéked.Kár hogy más rovására.

Nekem a régi magyar nevek jönnek be.

2010. jún. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Fodor Lili?
2010. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Fiúban: András,János,Gergő,Bernát,Milán,Mihály.

Lányban: (Tudom,kiskorban jól hangzik a mente név,főleg a Fodor Menta,de nagykorban már nagyon sokan fogják cikizni,lehet hogy nevet is válthat emiatt... így hát legyen lányban: Andrea(van ismerősöm is ,aki Fodor Andrea),Lilla,Leila,Gabriella,és Anna.

2010. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Van egy h.ülye ismerősünk, aki szerencsétlen gyerekét Réti Boglárkának nevezte el. A gyereket nagyon sokat b.asztatták a neve miatt, meg is utálta a szüleit miatta. Nem mellesleg igaza volt, jó, hogy mindenki olyan nevet ad a gyerekének, amit akar, de azért annak a szerencsétlen gyereknek az egész életét azzal a névvel kell leélnie, nemcsak az első 2-3 évről van szó, amikor előadhatod a jófej anyukát a játszótéren. A Fodor egyébként nagyon előnyös név, szinte bármilyen keresztnév jól megy hozzá.
2010. jún. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

A Menta jól hangzik,de tényleg előbb utóbb cikizés lesz belőle.Én azt max. 2. névnek adnám.

Pl. Fodor Anna Menta

MONDJUK A zsombor is lehet h majd cikizést vált ki bár arra kevesebb az esély.

am meg,arra is gondolj,h egyszer felnőtt lesz a lányod és Menta néni?kicsit furi

2010. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Fake kérdés emberek
2010. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...Szerintem A Fodor Menta különleges.Még ha konkrét értelemben "mögé akarsz látni" a névnek akkor sem olyan dolgok jutnak eszedbe mint pl. a Füty Imréről....
2010. jún. 1. 15:14
 10/27 anonim ***** válasza:

lány: Klaudia, Andrea, Bettina, Zsuzsa, Nóra

fiú: Marcell, Márton, Ádám, Gergő, Péter, András

Menta névvel egész életében szekálni fogják

2010. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!