Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen gyakori, hogy 33...

Milyen gyakori, hogy 33 évesen az embernek nem él már egyik szülője, nagyszülője sem?

Figyelt kérdés

2014. máj. 8. 20:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Még csak most vagyok 18,de már csak apukám és egy mamám él.Na mit gondoltok?!Én akkor már rég a kérdésben említettek nélkül maradok...90%.
2014. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy évbe halt meg az apukám és a nevelőapám.

Most a következő nevelőapám is olyan szinten van, hogy bármikor meghalhat.

Meghalt az apai mamám, az anyai nagymamám, a húgom nagymamája, nagybácsikból is pár, és még sorolhatnám sajnos.

Az osztálytársam is meghalt még iskolába , 20 éves kora körül, csak össze esett szívelégtelenség miatt.

Jelenleg a temető a számomra mumus, mindig rosszul vagyok, elszomorodok, ha oda kell menni. Hogy mennyire gyakori? A környezetembe tudtommal nincs ilyen, mert bár élnek a szülők, nagyszülők, de nem tartják a kapcsolatot velük. Sajnos ez sem jobb.

30 éves leszek.

2014. máj. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A párom 35 éves és csak az Anyukája él a felmenői közül.
2014. máj. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sajnos előfordul.

28/F vagyok, anyukám 16 éve halt meg, apukám másfél éve.

Nagyszüleim közül már csak az apai nagymamám él. :(

2014. máj. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Nádszálkisasszony ***** válasza:
100%
Előfordul. 22 éves vagyok és már csak apukám él. Anyukám, nagymamám már régen meghalt.
2014. máj. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A nagyszülő ebben a korban már elég ritka, hogy éljen. Vagy ahhoz igen fiatalon kellett két generációnak is gyereket vállalni, és/vagy hosszú életűnek lenni.

Az, hogy egyik szülője sem éljen, már megint más, mert egy más generációról beszélünk. Azért ott még jó esetben él mind két szülő, de ismerek nem egyet, aki már 30 éves korára elvesztette mindkettőt.

2014. máj. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
28 évesen már csak egy nagymamám volt. Mindenki mást eltemettem, apai nagyszülőket, anyai nagypapát, anyut, aput.
2014. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A kérdező eltűnt.. Legalább megmondhatta volna, miért érdekli ez annyira.
2014. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
...hogy ne érezze, hogy egyedül van ezzel. Mert ti, sorstársak, akik válaszoltatok, erőt adtok.
2014. máj. 12. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!