Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ciki, ha szülés után a párom...

Ciki, ha szülés után a párom marad otthon a babával?

Figyelt kérdés
2013. jún. 18. 15:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
50%
7-es nem tudom ugyan hány éves lehetsz, de nagyon nem ez volt a kérdés, amire te válaszoltál, nem vagy képben egyáltalán.
2013. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"És ettől nem leszel rosszabb anya, mint bárki sőőőt .... " - azért ne túlozzunk.

A kérdésből úgy tűnt, hogy szülés után akarod apukával hagyni a babát, az furcsa lett volna. De 2 évesen sajnos már sok anyukának vissza kell menni dolgozni. Szerintem akkor már nem "ciki".

2013. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A Tengerész ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A Tengerész ***** válasza:
Persze a fenti válaszom azért ez, mert azt hiszem kiderült közben, hogy nem szülés után, hanem 2 éves korában. Mert ha szülés után az érdekes lesz mondjuk szoptatáskor.
2013. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem ciki. A gyerekkel én maradtam itthon és a nejem ment vissza dolgozni, mert így terveztük elejétől. Ismerek más otthon maradt apukát is. Persze nem lehet az első naptól kezdve az apuka otthon, mert a törvény nem engedi. Az első 6 hónapban GYÁS-t csak az anyuka vehet igénybe. De utána másfél év GYED-re majd azt követően az 1 év GYES-re már mehet apuka. GYED-re már én mentem. Nagyon élveztem és élvezem még mindig a gyerekkel az itthonlétet bár mi lassan elérjük a 3. éves kort így vége lesz a dolognak. A házimunka nem gond. A mosógép mos. Csak teregetni kell. A mosogatás nem gond szerintem senkinek. Az biztos, hogy ráveszem a nejem még egy babára, mert nagyon belejöttem. :)
2013. jún. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szcsabika21 válasza:
Szerintem az első évben mindenképpen te maradj vele otthon! Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy miért. Aztán ha a te fizetésed jobb mint a férjedé, akkor ő maradjon otthon a gyerekkel.
2013. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!