Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen mély pontokon, fordulóp...

Milyen mély pontokon, fordulópontokon mentetek már át a párotokkal/férjetekkel/feleségetekkel?

Figyelt kérdés
Gondolok itt megcsalásra, szenvedély betegségre, távolságra, stb. Lett eredménye? Mennyi ideje vagytok együtt?
2012. szept. 28. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy kezdtük, hogy mikor megismerkedtünk, nekem barátom volt, ő szerelmes volt belém, így fél évet várt arra, hogy elhagyjam érte az exemet.

Utána következett 9 hónap katonaság, amikor szinte alig találkoztunk, de rengeteg levelet írtunk egymásnak.

Aztán én külföldre mentem 3 hónapra, nyári gyakorlatnak kellett a sulimba. Talán ezt viseltük a legnehezebben, mert így egyáltalán nem tudtunk találkozni.


Megcsalás nem volt, csak gyanú. Volt neki egy fontos kolléganője, én sosem gyanakodtam, nem sejtettem, nem agyaltam rajta, míg egyszer kezembe nem akadt a részletes telefonszámlája... ledöbbentem. Korán reggel felhívta a kolleginát, rengeteg sms-t küldött neki (egyik hónapban 98-at, nekem meg 2-t), majd délután újra sokat beszéltek, míg haza nem ért. kérdőre vontam, volt sírás ő részéről is, enyémről is... állította, hogy nem csalt meg, elfogadtam, de nem voltam 100%-ig biztos. Hetekig szenvedtem. Mondtam neki jobb lett volna, ha azt mondja félrelépett, mert így bizonytalan vagyok. Végül túléltük.


Aztán pár napja kezdtünk el beszélgetni róla komolyan, hogy a kapcsolatunk elejéhez képest most kicsit eltávolodtunk. Rájöttünk, hogy ott kezdődött, mikor megkapta az első számítógépét. Olyankor munka után gépezett míg ki nem dőlt, én éjszakáig dolgoztam, távolodtunk.


A kezdetektől együtt vagyunk (11,5 éve), nem volt szünet, mindent megbeszélünk. Van egy fiunk is, ő 3 éves.

2012. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, a mi kapcsolatunkban volt példa megcsalásra, érzelmi eltávolodásra. Ami voltaképp tök várható volt, lévén a páromnak (aki lány) első komoly kapcsolata. Aztán megoldottuk a dolgot, túlestünk a krízisen, mindkettőnk változtatott dolgokon, és most 15 éve vagyunk együtt.
2012. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyon elhidegültem a páromtól, úgy éreztem hogy már nem szeretem, ennek kb 1 éve, fél éve rendeződtek a dolgok.


Ezeket a dolgokat elmondtam a páromnak is és úgy döntöttünk, hogy harcolnunk kell a kapcsolatunkért, mert ha ez kihűlt ki hűlhet másik kapcsolat is, és mi megígértük egymásnak hogy mindig kitartunk egymás mellett!


4 éve vagyunk együtt

2012. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat, családi terror, teljesen más fajta életfelfogás, szexmentesség, megcsalás, borzalmas esküvőszervezés. Már 7 éve töretlenül együtt. :)
2012. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!