Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nálatok takarít anyós?

Nálatok takarít anyós?

Figyelt kérdés
Vagy anyukátok, hogy veszitek, ha jön látogatóba, és mondjuk lesikálja a tűzhelyet?
2012. szept. 28. 12:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Nem.Enyém is olyan hogy leül és kb még wcremenéshez is engedélyt kér,egy poharat nem venne ki a helyéről. (szerencsére)


De anyám...ő miután kitakaritottam is képest koszt találni az egyik sarokban,nem egyszer küldtem már el,hogy ne nálam pakoljon.Nem sokat használ,elvolnul sértődötten,2 hét múlva ugyanaz van

2012. szept. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
84%

próbált,meg főzni és mosogatni is...Én viszont,tudom,bunkó dolog,nála nem nagyon próbálkoztam ilyenekkel...Aztán elmagyaráztam neki,h nem azért,mert lusta vagyok,csak nekem ez nem természetes, én utálom,ha valaki matat a konyhámban,a lakásban ilyen téren(főzés,takarítás),elmondtam,h ezeket én szeretem csinálni,ő csak unokázzon,pihenjen...

Azóta én is "megerőszakolom"magam és segítek neki,bár nekem ez kellemetlen,és ha itt vannak,akkor ő is visszafogja magát

2012. szept. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem csinál ilyeneket se az anyukám se az anyósom, mondjuk mindig próbálom a lakást olyan állapotba rendezni, hogy senki ne tudjon semmibe bele kötni.
2012. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%

" A tűzhelyem tényleg gáz:) " Gáztűzhely.


Hasznos szeretne lenni, de nem jól csinálja. Azért ezzel sokan vagyunk így, talán te is néha, Kérdező.

Próbáljuk meg megérteni egymást.:)

2012. szept. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a kéretlen segítség nyújtás nem segítés, hanem beleokoskodás más dolgába. Egyébként mindenki tudja, hogy az anyák vagy az anyósok mennyire el tudják vetni a sulykot. Képesek tényleg minden apróságba beleszólni és azt képzelni, hogy saját házukban vannak. Persze vannak kivételek, de én ezeket tapasztaltam.
2012. szept. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%
Dehogy takarít! Nem olyan szerencsére. Anyukám el szokott mosogatni, de ezt hagyom is, mert imád mosogatni és tudom, hogy nem azért csinálja meg, mert trehánynak gondol, hanem mert szereti és segíteni szeretne.
2012. szept. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

14-esnek nagy mosoly:))

Nem én pontoztalak le.

2012. szept. 28. 14:05
 18/20 anonim válasza:
73%

Dehogy takarít. Akkor se segítene semmit, ha 10-es ikreim lennének, náthásan, én meg gipszelt lábbal feküdnék ne adj'isten vakon és süketen az ágyban influenzásan.


Azt se tudom, hogy egyáltalán átjönne-e. Félne, hogy elkapja.


És állítólag szeret.


Hm??????????

2012. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Utolsó vagyok: Amúgy a takarítást nem biztos, hogy jól viselném, az a másik véglet. De azért néha hozhatna nekünk egy tányér pl császármorzsát vagy kelkáposzta főzeléket. Vagy ne csak magának hozzon ide ebédet, ha átjön. Mert ez van. A maradékot pl a szőlőből elviszi, mert azt látja, hogy van. (amelett, hogy rengeteg pénzük van). Ennyi.
2012. okt. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Durva az anyósod, utolsó!
2012. okt. 9. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!