Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » A szüleitek mennyire befolyáso...

A szüleitek mennyire befolyásoltak/befolyásolnak titeket a párválasztásban? Mennyire hagytátok/hagyjátok, hogy beleszóljanak? Hogy jönnek ki a párotokkal?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbáltak,de hamarabb elköltöztem mint észbe kaptak.

Nem hagyom hogy beleszóljanak,felnőtt nő vagyok,el tudom dönteni mi-6ki jó nekem.

Jelenlegi páromat nem szeretik,kevésbé gazdag mint az ex,akit visszasirnak (nem érdekli őket hogy vele boldogtalan voltam),igy évente egyszer ha összefutnak,bár én se találkozom velük túl sokat.

2012. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én szüleim nem szólnak bele, nekik az a fontos,hogy boldog legyek,hogy kivel, azt rám bízzák.

A párom szülei viszont nagyon szeretnek beleszólni dolgokba, ezért költöztünk most össze.

22/L

2012. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szóltak bele, bár kezdetben kicsit kivoltak a párom hosszú haja miatt :D

Megismerték és rájöttek, hogy semmi "dific" nincs abban :)

együtt vagyunk 5 éve

2012. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

anyukám nem akart soha beleszólni. meg mindig tetszett neki az, akibe szerelmes voltam. mindig örült, amikor mondtam neki, hogy tetszik egy fiú, meg mindig tök érdekelte meg bátorított ilyen ügyekben.

mondjuk én amúgyis az ilyen szelídebb, kedves, álmodozós fiúkat szerettem, szóval eleve szimpatikus személyiségek tetszettek nekem mindig is.

2012. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem nem szólnak bele
2012. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!