Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párválasztásban van hogy...

Párválasztásban van hogy lejjebb adjuk az igényünket?

Figyelt kérdés
15-18 évesen első szempont az volt hogy amolyan "menő csávó" legyen: jóképű, csajok kedvence akivel lehet villogni stb. De most meg már úgy vagyok vele hogy normális legyen első sorban. Nem mondom hogy nem számít a külső de azelőtt csak a legjóképűbb pasikat vettem észre, most meg már az átlagosabbakat is, meg inkább a visszafogottabbakat a "cuki pasikat".
2012. ápr. 22. 21:08
 1/6 anonim válasza:
100%

Nálam is így volt. Ez szerintem nem azt jelenti, hogy lejjebb adnánk az igényeinket, hanem azt, hogy míg az ember tinédzser addig tényleg leginkább az számít, hogy villoghasson az barátok, barátnők előtt, de amikor már érettebb lesz a gondolkodása már nem elsősorban a külső számít, hanem egyéb emberi értékek.

Én is így voltam vele, fiatalabb koromban iszonyú helyes pasijaim voltak, most viszont 8 éve vagyok együtt egy teljesen átlagos külsejű fiúval, aki belsőleg sokkal többet ér, mint bármelyik álompasi.

2012. ápr. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez elsö válaszoló minden értelmeset elmondott, nem lehet mit hozzátenni.
2012. ápr. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lejjebb adod az igényeidet,hanem változnak az igényeid.


Tizenévesen csajok kedvence,bulizós szivtipró kellett,huszonkevés évesen menőkocsis sármos világmegváltó.Huszonsokévesen megbizható,kedves,helyes férfi,aki szerető férj és jó apa lesz.

2012. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Párválasztásban van hogy lejjebb adjuk az igényünket?"


Van, de az alábbadott igénnyel kötött kapcsolat nem AZ.

Ahogy pl. ha kívánok mirelit pizzát, és elkezdem kóstolgatni a legolcsóbbal, és úgy haladok feljebb az árral, akkor úgy az alsó-közép árkategóriánál találom meg azt a pizzaélményt, amit keresek. Annál olcsóbbat nem veszke, mert kidobott pénz, mert nem azt kapom, amire éhezem. Érted.

2012. ápr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt. Az első nagy szerelmem kivételesen jóképű srác volt, gyönyörű kigyúrt testtel. A második nagyon jóképű, de átlag testel. A harmadik, aki a férjem lett meg teljesen átlagos, inkább szép, de nem az a tipus akitől elolvadnak a csajok az utcán. Persze, magasan a legnormálisabb, legaranyosabb, legkedvesebb, legimádnivalóbb mind közül
2012. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem adjuk lejjebb csak igényesebbek leszünk. Legalábbis nálam így volt. 15-18 évesen azt néztem mennyire vagány , "menő". Aztán 19 évesen megismertem a férjemet és nem a menőség számított. Sármos , intelligens, jó humorú, művelt , igazi férfi. Nekem ő a menő :)
2012. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!