Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van itt rajtam kívül olyan,...

Van itt rajtam kívül olyan, akinek nem anyós-, hanem apósproblémái vannak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 1. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Ki tudnad fejteni milyen problemakra gondolsz?
2012. aug. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Nekem voltak. Szenvedtem rendesen tőle. De ő elment már... Mert úgy-e ő volt az idősebb.
2012. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

rendszeresen beszólogat, mindent jobban tud, nem tanácsol hanem ránktukmálja a véleményét és ha nem fogadjuk el, akkor hálátlanok vagyunk stb.

nem fogok miatta sínekre feküdni, csak kíváncsi vagyok, hogy ezzel csak minket áldott meg a sors, vagy más is tapasztal hasonlókat.

2012. aug. 1. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem apukám ilyen mint az apósod.

Ráadásul ő nemcsak velünk ilyen, hanem a felnőtt gyerekeinkkel és a gyerekeink vőlegényeivel is ilyen.

2012. aug. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is az a tökéletes amit ő mond és csinál és ha valamelyik gyereke nem ért vele egyet, akkor képes évekig nem szóba állni vele. Egyedül férjem az, aki meg meri neki mondani, hogy ezt nem jól gondolja, de valahogy még hosszú mosolyszünetre nem került sor köztük. Másrészről viszont segít mindenben, amiben csak tud, ezért nem mondanám, hogy rossz ember. Az én taktikám az, hogy becsukom a fülem és nem érdekel, hogy miket beszél . Nem fogok miatta idegeskedni, mert annyit nem ér meg az egész.Meggyőzni én úgysem tudnám arról, hogy hülyeség, amit mond :)
2012. aug. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk sikerült neki szétválasztani minket.15 év házasság és 21év kapcsolat után.

Már az esküvőnkre sem akart eljönni!

2012. aug. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Kedves kérdező, pontosan ugyanilyen az én problémám is, mint amit leírtál.

Anyósommal nagyon jóban vagyunk (remélem, nem csak megjátssza a kedvességet... :PPP), de az apósom nehéz személyiség.

Évekig görcsöltem azon, hogy megszeressen, de nemrégiben totál feladtam. Tök mindegy, mit csinálok, nem múlik rajta semmi. Azóta jóval nyugodtabb vagyok ezügyben.

2012. aug. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én apósom rég túltett anyósomon! A bunkóság mintapéldánya, egy okostojás! Vagyis azt hiszi magáról! Olyanokat beszólt már nekem eddig, hogy csak lestem! A hátam mögött meg még ki tudja miket mond/ott!!! Ha jellemeznem kéne, akkor a bunkó, okostojás, tudatlan, tapintatlan, modortalan, nagypofájú, vaskalapos, csőlátó, idegbeteg jelzők jutnak először eszembe:)
2012. aug. 14. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szenvedés .. én is ismerem após - anyós jelölt egyaránt kifejezik - természetes csak a hátam mögött a fiúknak , hogy nagyon rosszul teszi , hogy hozzám kötelezte el magát , mivel a szüleim elváltak ...Anyós jelölt még kedves is legalább , a közelemben , de az apósom egy nagyon vaskalapos antiszoc. Egy éve ismer és szinte mindennap lát , sosem szólt hozzám . Ezen nem tudok sokat javítani .. Valószínűleg te sem tudsz sokat tenni a saját ügyedben . A lényeg az legyen szerintem hogy a Kedvesed szeret és te is Őt :)!! Kitartás!!
2012. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!