Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Miért vagyok ilyen gyáva és...

Miért vagyok ilyen gyáva és miért futamodok meg inkább minthogy szembe állnék anyóssal?

Figyelt kérdés
Gyakran van itt az udvarunkon mert a földje itt van meletünk és teljsen hülyének néz egy kis büdös kis kurv*ának csak mindezt nem mondja a szemembe. A fia is fél tŐle mint a tűztől, nem véd meg engem ha rólam van szó mindig azzal jön elő érezteti hogy én egy betolakodó vagyok itt.Párom örökölte a házat anyósnak a haszonélvezeti joga van rajta és én nem szívesen vagyok a társaságába van egy 3 éves kisfiunk és magához próbálja édesgetni ha véletlen eltud engem innen üldözni akkor eltudja venni tőlem a gyereket. De amúgy nem nagyon érdekli az unokája , mindenbe beleszól de neki nem szólhat senki sem.Amíg itt szokott lenni szinte ki sem megyünk mert így elkerülöm a vitát mivel ő nem jön be.Mit kéne tennem legyeskedjek körülötte idegeljem vagy jobb ha nem is látom?

2012. máj. 21. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy nem megy be! Ne engedd, hogy beleszóljon a dolgaitokba! Szépen nyugodtan mondd meg, hogy köszönitek a tanácsát, de ti máshogy gondoljátok. Mégis mi történhet? Előveszi az automatát, és kinyír titeket?
2012. máj. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a pároddal kéne beszélni hogy álljon ki melletted, meg nyugodtan tudatosíthatod az anyósodban, hogy nem csipázod (pl: amikor jön te mindig fogod a gyereket és elmész vele sétálni.
2012. máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"a pároddal kéne beszélni hogy álljon ki melletted,"


Én meg azt mondom, állj ki magadért, ne mástól várd a csodát.

2012. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Borzasztó nagy szájú nő személy és mások előtt is le tud szégyeníteni akármivel mert jó a beszélőkéje és mindenki ismeri és neki is adnának igazat mert mindenki csak a jó oldalát ismeri és nem tudják hogy mennyire gyűlöl.Mondtuk neki visszább fogta magát de minden áron összeakar minket veszíteni párommal úgy hogy ne ő legyen hibáztatva a dologért minden féle hazugságokat mondott hogy ezt meg azt halotta mondták neki de nevet nem tudott mondani hogy ki mondta. jahh és nem nekem mondja ha valami baja van hanem a páromon keresztül mondja mert tudja hogy úgy is elmondja nekem a párom.
2012. máj. 21. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
a pároddal kéne beszélni hogy álljon ki melletted, meg nyugodtan tudatosíthatod az anyósodban, hogy nem csipázod (pl: amikor jön te mindig fogod a gyereket és elmész vele sétálni.
2012. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintek tik sem néznétek jó szemmel ha anyósotok azt mondaná hogy mikor 1 hónapon belül valaki elmegy hozzátok 5 alkalommal és azt vágja a fejetekhez hogy mi az mán ez ide is fog költözni vagy mi, és az előtt senki nem járt nálunk hetekig sem és most szúrta a szemét hogy jár hozzánk egy szomszéd kiscsaj.
2012. máj. 21. 16:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele nem foglalkozni, megváltoztatni úgysem tudod. Viszont néha tegyél vesszőt, mert annyira egybefolyik, amit írsz.
2012. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha egy az egyben az én "drága" anyósomat írtad volna le! Miért ilyen kiállhatatlanok ezek a fiús anyukák? Mondjuk én annyival vagyok szerencsésebb, hogy az én anyósomat már szinte senki sem veszi komolyan, mert ismerik, hogy rosszindulatú és mindenkivel csak veszekszik! Neki is van olyan beszélőkéje, hogy ha valaki idegen hallgatná azt mondaná, hogy ez egy nagyon pedáns, értelmes nő és én vagyok az idióta meny. Én most ezt csinálom vele: ha eljön köszönök neki, ha szól hozzám, kérdez valamit válaszolok (nem túl hosszan és éreztetvén, hogy nem szívlelem) és találok valami "halaszthatatlan" dolgot, így nem kell vele trécselnem. Kikötöttem páromnak, hogy csak akkor jöjjön, ha ő is itthon van, mert én nem akarom hallgatni ahogyan mindenkit szid, kioktat engem is és pletykálkodik, mert félő így nagyon összeveszek vele. Van egy 8 és fél hónapos kislányunk és ő minden hülye nevelési tanáccsal ellát minket. Ebből lett nem rég egy vitánk, de mivel férjem is ott volt így nem tudta azt hazudni, hogy én kezdtem. Innentől lett az bevezetve, hogy nem beszélek vele és csak akkor jön ha férjem is itthon van. Gyereket megfoghatja, játszhat vele (sosem mondanám, hogy nem, hisz ő a nagyija), de velem ne beszéljen. Nem vagyok rá kíváncsi!!! Lehet, hogy nálatok is valami ilyesmi lenne a megoldás!
2012. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!