Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak apámmal?

Mit csináljak apámmal?

Figyelt kérdés
elegem van belőle éppen öt perce volt neki egy ki rohanása éppen nyugodtan gépezek erre be jön ordibálni,hogy miért veszekedtem egy gyerekkel hogy adja vissza a webkamerámat azokat a gyerekeket sokkal jobban szereti mint engem minden nap tiszta idegbeteg nem rég egy hónapig nem beszéltünk mert mondtam neki hogy anyu azt mondta elég vasárnap ja és ha anyámmal netán összeveszik mert apám kölcsön ad mindenkinek pénzt és anyám mondja neki,hogy fejezze el kezd kiabálni törni zúzni .. múltkor éppen az elő szobai ajtót rúgta be úgy hogy be horpadt,meg nem fogja fel hogy neki vannak gyerekei és nem lehet minden úgy ahogy ő akarja de ezért is állandóan kiabál..haza jön és köszöni is alig akarok neki inkább enni és inni se megyek le csak,hogy ne találkozzak vele..mindig valami baja van az idegbeteg köcsögnek...sőt egyszer anyámat meg is csalta .. -.-' akkor amikor öcsémmel terhes volt ezóta bátyáimmal nem nagyon szeretjük és azzal a nővel akinek a gyerekeit védi és őket jobban szereti mint minket és neki abból áll az egésznap,hogy haza jön eszik,iszik és gépezik tévézik anyámat meg csicskáztatja nem tudom láttam e már olyat,hogy magának csinált volna kaját .. -.-' jobban szeretném,hogy váljanak el ..vagy hagyjon minket el vagy valami de TAKARODJON MÁR ! győkérje

2012. júl. 9. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A lelkibajaid a barinőddel beszéld meg.
2012. júl. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért te is egy jól sikerült gyerek vagy...

Írásjelek? Hmm?


Na mindegy, anyáddal beszéld meg, ha ő nem akar válni, akkor sok mindent úgysem tehetsz. Legfeljebb az első adandó alkalommal lelépsz koleszba, vagy albérletbe.

2012. júl. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem engedik a koleszt az APÁM EGY BÜDÖS GYÖKÉR !
2012. júl. 10. 19:26
 4/4 anonim válasza:
Igen voltak nekünk is problémák apánkkal még nagyon régen! Össze jött valami köcsög nővel.Aztán ott hagyott minket egyedül,anyám az egy hónapos öcsém mellet kellet hogy elmenjen házat takarítani addig mi vigyáztunk rá az unoka tesómékkal.Időnként haza jött, és riasztó pisztollyal lövöldözött a lakásban kb két hetenként.Amikor nem jött minden olyan jó volt felöltözve kellet aludnunk ruhában amikor jön akkor mindenkinek futnia kellet hanyatt homlok!Volt olyan, hogy karácsony szent este menekültünk haza állított és a karácsonyfát amit díszítettünk lerombolta a szemünk láttára.Csak közben föl nöltünk a 6 év alatt!A nő is kidobta! Aztán kuncsorgott haza anyámhoz végül is visszafogadta.Aztán egy idő után ujjra kezdődött volna,de a tesóm egyik ilyen alkalommal szépen bedobta az ajtón,hogy az nem kinyitva! Attól a pillanattól mi voltunk az erősebbek!Engem megfojtogatott ,de közben röhögve néztem a szemébe,hogy jobban hogy látszódjon is akkor el tudok menni látleletet vetetni magamról!Aztán mivel föl nöltünk mindenki ment a saját útjára.Apu egy megtört ember lett és ha hozzá merne nyúlni anyámhoz tudván tudja,hogy kikap!
2012. júl. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!