Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi az az eset amikor már...

Mi az az eset amikor már alaposan beolvasnál a rokonodnak?

Figyelt kérdés
Van, amikor sok rosszat, hülyeséget elkövet egy rokon, ami nem kevés esetben érint téged is, a családot, főleg anyagilag, csak mivel szerencsétlen típus, nem akarja az ember, hogy ha szól mindenki rá, öngyilkosságot csináljon. Mi szerintetek az a pont, amikor nem kell úgymond ezzel foglalkozni, azaz amikor már ennek a zsarolásnak nem kell bedőlni vagy félni ettől? Vélemények? Ki az aki nem félne attól, hogy lehet az ő lebaszása adná meg az utolsó elkeseredett cseppet?
2012. jún. 24. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Értem, de az se jó neked, ha nincs mit enned, vagy kiraknak albiból. Megkérdezhetem merre laksz, mi a végzettséged, hogy ennyire nem találsz melót?Hátha azon tudok segíteni, mert most tényleg iszonyú nehéz..
2012. jún. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
szabolcsi vagyok. tanár a szakmám és informatikus de most másoddiplomán vagyok környezetvédős távoktatásba csinálom költségtéritésesen, csak már tényleg nem akarok gyári szalagmunkás lenni mint az elmúlt két évben is, hanem a környvédelemben valahogy bejutni, ami nagyon nehéz állítólag. ebben reménykedek. :O)
2012. jún. 24. 16:36
 13/17 anonim ***** válasza:
Huhh ez tényleg nem könnyü. ÁNTSZ esetleg ISO/Minőségellenöri munkák pl gyárba is kellenek.
2012. jún. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Sőt! Minden laborba kell a vegyitől az orvosiig.
2012. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
már más neve van az ANTSZ-nek. meg vannak környezetvédőségek meg pl szennyvíztisztítók is. bár nemtom ilyen helyen lehet e valamit keresni. meglátjuk. de ha még beszélünk erről inkább privátban, mert nem akarom,hogy rámismerjenek. :)
2012. jún. 24. 16:45
 16/17 anonim ***** válasza:

'Mi az az eset amikor már alaposan beolvasnál a rokonodnak?'

Amikor családon belül mászik a másik pasijára, vagy nőjére és már tényleg nem lehet félreérteni. Pl. nálam ez az a pont.

Egyébként pedig nem lebaszni kell, hanem segíteni kell neki, mert valamit vagy eltúlozva ítél meg, vagy ha tényleg van alapja a sérelmeinek, és nálatok ez más megítélés alá esik, kvázi ezt normálisnak tartjátok, amin ő például kiakad,akkor meg kell vele értetni, hogy hasonló családtípusba jobban érezné magát, mint amiben ő nevelkedett. És próbáljon meg magára gondolni és túllépni a dolgon. Ezt arra értem, ha az illető nem vérségi rokon. Ha vérségi rokon, javaslom, hogy pszicholóushoz kellene elküldeni, persze nem dúrván, hanem az ő belátásával.

2012. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ő eleve szed nyugtatókat is meg ilyesmi orvos álltal csak mikor mondjuk gyógyszerkiirítás van annyi, hogy bemegy, rámosolyog a dokira, pár szó, beadja a nagy gyereket és két perc és jön kifele. Ez nem gyógykezelés. Ez semmi.....
2012. jún. 25. 06:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!