Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy győzzem meg a párom egy...

Ikszdéé31 kérdése:

Hogy győzzem meg a párom egy babáról!?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy kisbabát, a párom még nem szeretne, mivel tudnám őt meggyőzni!? 3 éve vagyunk együtt, már a közös lakásunkban lakunk, nekem már csak a baba hiányzik.
2012. ápr. 9. 23:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

roppant lehangoló leszek, de nem hiszem, hogy a későbbiekben akár neked, akár a gyereknek javára válna az, hogy "kierőszakoltad"...

türelem!

2012. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Babához két ember kell 100%-san.Ha az egyik fél még nem akar,akkor oda nem való még baba.Ha meg kell győzni,akkor régen rossz.Nem is szülnék ilyen esetben.Vagy mindketten akartok vagy egyikőtök sem. Hidd el nekem,hogyha a párodnak akaratán kívül születik gyermeke,téged fog hibáztatni,és nem fog a gyermekéhez sem ragaszkodni..
2012. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal. Ha a párod nem szeretne gyereket, akkor nem volna jó döntés, hiszen ehhez két ember maximális akarata és egyetértése szükséges.
2012. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne erőltesd,még a végén otthagy egy gyerekkel.Már nem azért,de általában ez szokott lenni.
2012. ápr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne is említsd neki! Szóba se hozd! Gondolom eddig sokat beszéltél neki róla, és talán már kezdett a hócipője is tele lenni. Ha most hirtelen elhallgatsz, akkor egy idő után érdekelni fogja, hogy most mi is a véleményed a gyerek-témáról, esetleg megváltoztak az érzéseid?


Ha megkérdezi, mondd azt neki, hogy te továbbra is szeretnél, de nem akarod, hogy az ő akarata nélkül szülessen meg. És itt zárd is le a témát.

Hidd el, egyre jobban fogja érdekelni ez a fajta "titkolózás", és a végén majd neki is megjön a kedve. :) Lehet, hogy nem fog hamar bekövetkezni, de eljön a ti időtök is. :)

2012. ápr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Annyira sokszor nem mondtam neki, sőt! de mindig leállitott, h túl korai, meg most fejeztem be a sulit, először kellene dolgoznom, aztán a baba. De én annyira szeretném, már annyit álmodoztam róla. Köszönöm a hozzászólásokat, tippeket.
2012. ápr. 10. 00:10
 7/17 anonim ***** válasza:

Ha a férfi vagy (bocs, nem derült ki), akkor próbáld megérteni, hogy egy nő életében ez nagy változás. Nyugtasd meg, hogy vele maradsz mindenképpen, és együtt fogjátok nevelni a gyereket, nem az lesz, hogy gyakorlatilag egyedül kell gondoskodnia róla, te meg éled a régi életed és még a házimunkát is elváros, hiszen "úgyis otthon van".


Ha a nő vagy, akkor nincs tippem...

2012. ápr. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
18%

"Ha a férfi vagy (bocs, nem derült ki).."


Nem derül ki számodra, hogy férfi vagy nő?:o

2012. ápr. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
miből derülne ki? abból, hogy 3 éve van a párjával, abból, hogy együtt laknak, vagy abból, hogy gyereket szeretne?
2012. ápr. 10. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
13%

Már a párom kifejezésből kiderül, ezt megfejeli a baba megnevezéssel és egy nőt foglalkoztat annyira ez a téma, hogy itt fel is tegye kérdésként.

Ezek egyike sem utal férfira.


Mielött megpróbálnád eljátszani nekem itt a nagyhalált és nekem esnél a végtelenül uncsi "egy férfi nem akarhat gyermeket?" kérdéssel, előre közlöm feleslegesen teszed.

Egyrészt én is úgy gondolom hogy egy férfi akarhat gyermeket, másrészt ez szimpla kötözködés a részedröl, ami abból a tévedésedből ered, hogy én itt rosszat mondtam.


Semmi rosszat nem mondtam azzal hogy egy nő gyermeket akar, sőt... téged itt csak az bánt hogy ezt egy férfi mondta. Ha te nem igy gondolod, értékeld újra és talán megtalálod magadban azt az előitéltet amit bennem keresel.

2012. ápr. 10. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!