Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy tudom felkeresni egy...

Hogy tudom felkeresni egy gyermek szüleit ha a gyermek meghalt 6 évesen?

Figyelt kérdés
A temetőben csak egy fotó van és annyi van kiirva hogy: 1959-1905 Terikénk és Apuka Anyuka még valószínű él... de fontos lenne hogy megtaláljam legalább 1 hozzátartozót. Amúgy a kislány Dunakeszin a "gólyás" temetőben van eltemtbe... (egy lezárt régi temető) S.O.S!!!
2012. márc. 10. 17:46
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
92%
És még annyit, hogy bármennyi év eltelhet ha valaki elveszíti a gyermekét (legyen akárhány éves), ugyanúgy fájdalmas neki beszélnie róla!
2012. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
92%
Most olvastam, hogy nem is ismerted, és még rokana se vagy, akkor mért érdekel? Nekem tavaly 22 hetesen halva született, és nem szertném énvse ha pár év elteltével ugyanezzel felkeresnének. Elfelejteni sosem fogják, de tényleg ne tépd fel a sebeket, mert elég sok idő kell,hogy beforrjon, ha beforr valaha. Tényleg hagyd a szülőket.
2012. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
42%
Nem is olyan biztos,hogy nem ismeri, csak lehet,hogy névről nem, hanem valahonnan, valamikorról?talán személyesen, csak ne tudta,hogy ki ő, az a 6 éves kislány és nem tudhatta,hogy meghalt. Vagy kiváncsi,hogy miben halt meg. LEHET nem véletlen az érdeklődés? Van,akinél felbukkan a lelkiismeret?
2012. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
90%
Mi van akkor,hogyha a dátum csak egy humbuk,lehet tényleg ismerte a kislányt, köze is lehetett hozzá csak most kérdezősködik,ki mit tud róla? Nem tartom normálisnak. Nagyon kíváncsi lennék rá,hogy személyesen is ilyen zagyvaságokat hord össze vagy csak így személytelenül.Vagy az is lehet,hogy infókat gyüjt,ki hogyan áll az ilyen esetekhez!
2012. márc. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valami látomása, álma volt ...
2012. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim válasza:
Szrintem ne üsd bele az orrodat.A kislány figyek téged!Léteznek szellemek!
2013. okt. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Vajon mi történt azóta...kívàncsi lennék!!!
2016. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!