Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy tudom felkeresni egy...

Hogy tudom felkeresni egy gyermek szüleit ha a gyermek meghalt 6 évesen?

Figyelt kérdés
A temetőben csak egy fotó van és annyi van kiirva hogy: 1959-1905 Terikénk és Apuka Anyuka még valószínű él... de fontos lenne hogy megtaláljam legalább 1 hozzátartozót. Amúgy a kislány Dunakeszin a "gólyás" temetőben van eltemtbe... (egy lezárt régi temető) S.O.S!!!
2012. márc. 10. 17:46
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
de egy halott gyermekről mit tudhattál meg és egyáltalán honnan?
2012. márc. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
85%
És miért örülne neki ennyi év után? Szerintem nem szeretik felemlegetni az ilyesmit... még sok év múltán sem. Párom szülei elvesztették az első gyermeküket pár hónaposan, azóta eltelt 35 év, de örök fájdalom nekik. Egy 6 évesnél csak rosszabb, ott még több emlék van.
2012. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
86%
Úgysem tudjuk ki az a kislány akiről szó van, áruld el légy szíves, hogy mit tudtál meg és hogyan! Vagy legalább egy kicsit áruld el! Nagyon kíváncsivá tettél! Kérlek...
2012. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
86%
Mond el lécci, hogy mit tudsz! :)
2012. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Sajnálom. nem nyilvánoságra szánt. :) De igazatok van hogy lehet h, fájdalmas emléék. Én is ettől félek. De eltelt már rengeteg év azóta hátha még is örülne.... Ki tudja... mind1..... Az biztos hogy imádok temetőkbe játni és nézelődni ez után a kislány után meg pláne fogok még. :) Kiváncsi lettem volna h, mibe halt bele szegény. (nem az anyukától kérdeztem volna).... milyen világ volt akkor.... és anyukájának az arcát amikor beszélek vele.... mind1 talán nem is annyira fontos... lehet hogy több sebet tépnék vele fel mint amennyire érdekes a kislány története.... :) azért köszönöm. :)
2012. márc. 10. 21:49
 36/47 anonim ***** válasza:
85%
szerintem kedves kérdező csak hazudsz,semmilyen dolgot nem tudtál meg,különben elmondanád.Szerintem csak egy örült vagy aki szeret másoknak fájdalmat okozni.
2012. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ez is egy vélemény. Egyébként meg véletlenül sem szeretnék fájdalmat okozni. :) Én is vesztettem már el család tagot tudom hogy milyen szörnyű. Egyszerűen csak emberi kiváncsiság. Egy szóval sem említettem hogy ELFOGOK menni a nőhöz és kérdezgetem a lányáról. Csak kiváncsi lettem volna hogy mi történt egy ilyen csöpnyi lánnyal, ezt nem feltétlenül csak az anyukától lehet megtudni. De ha legalább egy hozzátartozó neve meglett volna akkor az alapján Templomokból talán megtudhattam volna valamit, vagy ilyesmi. De köszi a véleményed :D
2012. márc. 10. 22:14
 38/47 anonim ***** válasza:
89%
Hogy az ördögbe tudhattál volna meg bármit is a kislányról, ha még a nevét sem tudod?
2012. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
73%
meg téged miért érdekel hogy veszítették el?te örült vagy,elmebeteg
2012. márc. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
34%
Ha már tudod mettől meddig élt, az jó, mert akkor elmész a paphoz, ahol nekik könyvben benne van. A születése és a halálozási adatok alapján kikeresik. Ott szerepelnie kell a szülők nevének, sőt meg tudják mondani mikor keresztelték. Én 2 évvel ezelőtt édesanyám miatt családfát kutattam, és így elég sokáig meg tudtuk nézni a felmenőket. Próbáld meg így. Ha így nem megy Pesten a levéltárba lehet utánanézni, mert ott ha jól tudom az egész ország ilyen adatai vannak benne. És te még nem is olyan régi adatokat adtál meg. Ha nagyon nem sikerül a sógorom régész megkérdezhetem, hogy nézz utána másképp.
2012. márc. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!