Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak vele? Kicsit...

Mit csináljak vele? Kicsit már idegesítő!

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy 16 éves vagyok,jó tanuló,nem cigizek,nem iszok!Nem szoktam elmenni szinte sehova,csak barátnőmmel elmenni csavarogni! Na most az a problémám,hogy az anyukám állandóan ellenőrizget!Én szeretem Őt,megértem azt is,hogy félt,de ennyire? Pl: Ha valakivel MSN-zek,akkor megkérdezi: Kivel levelezel,ki az? Nem tudok egyszerűen leírni egy mondatot,hogy ne figyeljen oda!És vissza kell mennem az elejére,hogy lássa,miről beszélünk!Állandóan nézi a telefonomban az sms-t,nézi kit hívtam fel..Ha jelszót változtatnék,akkor az lenne,hogy biztos csináltam valami rosszat..Vagy megpróbáltam vele beszélni,de nem ment,mert mondta,hogy ne szóljak bele! Mit kellene csinálni?

2011. dec. 23. 21:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Jó,de miért kell attól még ellenőrizgetni? Végigolvassa amit beszélek mindenkivel.. egyszerűen nincs magánéletem -.-" és kezdek egyre jobban idegesebb lenni..
2011. dec. 29. 21:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor fordítsuk meg a dolgot. Te hogy éreznéd magad, ha megtudnád, hogy a gyereked vagdossa magát? Hogy éreznéd magad, mint szülő? Hogyan néznél tükörbe utána? Gondolj csak bele, hogy élhették meg szerencsétlen szüleid, hogy ilyen aberrációkat művelsz. Ez már nem a csínytevés kategória. Nem egy autó szélvédőjét törted be, nem cigiztél, vagy drogokat próbáltál ki, hanem vagdostad magad! Szerintem Te is, én is, meg a legtöbben rövid prózát alkalmaznánk utána. Szal meg nyugodthatsz, mert ez még legalább 18 éves korodig nem lesz ez másképpen. Ha csak nem keveredik a képbe egy jól szituált, normális, nem bulizós, nem ivós, becsületes, normális srác, akiben megbíznak a szüleid, és elvárhatják tőle, hogy jó irányba vigyen; nyugodtan elfelejtheted, hogy mostanában hosszú pórázra kerülsz.
2011. dec. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jó,nekem sem esne jól,viszont most pont van a képbe egy normális fiú,aki odafigyel rám meg minden.Barátom.De mielőtt nem vágdostam magam,azelőtt is egyfolytában itt járkált,meg minden..De kezdem elfogadni..Nem tudok már mit csinálni,megkaptam a magamét ,mikor hazajöttem bekötött kézzel..Apu is megvert volna,tehát takargattam előtte.Na mindegy,amúgy tudtam,hogy nem fognak megérteni,hogy vágdostam magam..DE már nem csinálom!!!
2012. jan. 1. 11:51
 14/15 anonim ***** válasza:
A vagdosás is egyfajta függőség. Az, hogy valaki lejön a drogról, nem teszi semmissé a korábbi drogozást. A bűnözőnek is megmarad a priusza, a börtön után is. Tudom, hogy a te korodban 7 hónap rengeteg időnek tűnik, de ez felnőtt fejjel semmiség. Hidd el, el fog telni még vagy 3-4 év, mire meg tudnak bízni benned.
2012. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Gratula a szülőknek,aztán majd a sok ellenőrzéstől amitől ugyan semmit nem tudnak meg mait a lány nem akar,majd jól bekkatan és újra vagdosni kezdi magát,csak akkor már késő lesz.
2012. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!