Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit csináljak vele? Kicsit...

Mit csináljak vele? Kicsit már idegesítő!

Figyelt kérdés
Arról van szó,hogy 16 éves vagyok,jó tanuló,nem cigizek,nem iszok!Nem szoktam elmenni szinte sehova,csak barátnőmmel elmenni csavarogni! Na most az a problémám,hogy az anyukám állandóan ellenőrizget!Én szeretem Őt,megértem azt is,hogy félt,de ennyire? Pl: Ha valakivel MSN-zek,akkor megkérdezi: Kivel levelezel,ki az? Nem tudok egyszerűen leírni egy mondatot,hogy ne figyeljen oda!És vissza kell mennem az elejére,hogy lássa,miről beszélünk!Állandóan nézi a telefonomban az sms-t,nézi kit hívtam fel..Ha jelszót változtatnék,akkor az lenne,hogy biztos csináltam valami rosszat..Vagy megpróbáltam vele beszélni,de nem ment,mert mondta,hogy ne szóljak bele! Mit kellene csinálni?

2011. dec. 23. 21:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez a magánéleted páros lábbal tiprása. Mondd meg, hogy ez már a 20. században sem volt divat. Ha tényleg jól viselkedsz, igazán megbízhatna benned, megérdemelnél egy kis magánéletet.
2011. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát ez rohadt idegesítő lehet.

Mond meg anyukádnak, hogy nyugodtan bízzon benned, ha rosszat akarnál tenni, úgyis el tudnád tüntetni a nyomokat, tehát semmi értelme.

Sajnos nem sokat tehetsz, mert még kiskorú vagy.

2011. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Kiskorú,sajnos sokan a 19-20 éves lányukat is igy ellenőrzik.
2011. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csukd be magadra az ajtót és zárd be. Közöld, hogy egyedüllétre vágysz.


Én anyukámat úgy ki küldtem a szobámból már 13 évesen, hogy csak na. Persze kedvesen, de akkor is.


Mondjuk érthető anyukád viselkedése abból kiindulva mennyi szenny van az interneten és mennyi veszély leselkedik rád, de ezt a jó neveléssel és sok sok beszélgetéssel kell elkerülni nem a nyomozással.

2011. dec. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Valamiért nem bízik benned. Történt valami korábban?
2011. dec. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tök komoly arccal mondd neki, hogy most maszturbálni szeretnél, menjen ki. Ettől annyira zavarba jön, hogy az életben nem fog többet bemenni a szobádba. :D
2011. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti váaszoló! Igen,egyszer belekeveredtem rossz társaságba,akik vágdossák magukat,én is elkezdtem..Nem is akár hogy..:/ De ez 7 hónapja volt,azóta semmi rosszat nem tettem,de nem lehet ez ellen semmit tenni sztem..:( és ez egyre rosszabb!!


Utolsó válaszoló: Én komolyan kérdeztem!

2011. dec. 28. 12:41
 8/15 anonim ***** válasza:
azt hiszed Én vicceltem? Talán drasztikus lépésnek tűnik, de tuti célt érsz vele. A te helyzetedben mindenképpen valami hasonló lépést javasolok.
2011. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Itt nem azzal van a probléma,hogy nem megy ki a szobámból,hanem az a baj,hogy ellenőrizget!
2011. dec. 28. 19:01
 10/15 anonim ***** válasza:
7 hónap azért nem olyan nagy idő egyébként. Ha vagdostad magad, meg ilyenek, akkor ne csodálkozz, hogy nem bíznak benned! Még 3 év után sem fognak, ezt már elnyomtad...
2011. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!