Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elmondanád a párodnak?

Elmondanád a párodnak?

Figyelt kérdés
A történet röviden. Jelenlegi párommal már lassan 7 éve vagyunk együtt. Előtte egy olyan sráccal jártam, aki már elég ismert lett kis hazánkban (nem holmi celebecske, zenész). Akkor szakítottunk mikor elkezdett beindulni a karrierjük. Közös döntés volt. Én soha senkinek nem mondtam el, hogy mi valaha is együtt jártunk, még a páromnak sem. Tegnap írt a srác egy e-mail, hogy decemberben ebbe a városba jönnek fellépni, ahol jelenleg lakom, írta, hogy jó lenne találkozni, beszélgetni. Te elmondanád a párodnak milyen kapcsolat fűzött korábban a sráchoz?
2011. okt. 19. 08:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

De izgi!!!


Egyébként Én találkoznék vele(de semmi több.Mert nehogy azt gondolja,hogy befutott zenész lett és megkaphat)!!

DE elmondanám a jelenlegi páromnak!

2011. okt. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Gondolj bele mit szólnál,ha a párod menne el egy volt barátnőjének a koncertjére,akivel évekig együtt volt.Monjuk nem 7évig mint veled,hanem 8 évig XD !

Mit szólnál,ha kiderülne,hogy menni szeretne koncertre?

2011. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

11:27-es válaszolónak: nem kész tény, hogy vele vacsorázom. Csak ő vetette fel.

Azt nem mondanám, hogy nem maradtunk kapcsolatban, mert szoktunk e-mailt váltani. Havonta min. egyet. Nem váltunk el rossz élményekkel, hoztunk akkor egy ésszerű döntést. Ő elköltözött Pestre a karrier miatt én maradtam otthon, majd elköltöztem én is. De attól még tudtam arról, hogy alakult a karrierjük (bár ki ne tudná). És valahol bunkónak tartanám magam, ha lemondanám, h. bocs nem akarok veled beszélgetni, de a páromat sem akarom megbántani. Pont amiatt, amit itt korábban már leírtak- a pasik nem nagyon tudják a volt pasikat kezelni (legalább is az enyém kiakadna, és kombinálna)

2011. okt. 19. 13:01
 14/19 anonim válasza:

Teljesen normális,hogy találkozol vele,nincs benne semmi rossz.Volt egy időszakotok együtt,azt lezártátok már.Miért ne talizhatnátok.Tök normális.Azért ne állj vele szóba,mert az exed,ez tiszta hülyeség.Menj el érezd jól magad,dumcsiztok egy nagyot, kivel mi történt és ennyi.

Szerintem sem kell mindenről beszámolni a mostani kapcsolatodba,jó hogy nem már engedélyt kérsz tőle.Ha meg elmondod,akkor tuti sértődés lesz és szerintem egy kis kisebbségi érzése is.De Te ismered jobban:)

2011. okt. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a párod ugye de nekem baromi rosszul esne. Nem véletlen, hogy a férfiak általában hencegnek a volt nőikkel, a nők pedig inkább elhallgatják. A férfiaknak ez általában rosszul esik.


Gondolj bele, hogy együtt nézitek otthon a TV-t és egyszer csak megjelenik xy zenekar - és ti összebújva nézitek, aki egykor kefélgetett téged (kb ez játszódik le egy férfi fejében).

Vagy talán mégis van a helyzet, ami után befeküdnél az ágyába újra...?

meg szerintem tuti van vaj a füled mögött, ha havonta e-mailezel a volt fasziddal. És ez csak 1 db, amiről tudunk.

2011. okt. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Már bocsánat, de mi az, hogy vaj van a fülem mögött? Ne ítélj, hogy ne ítéltess....
2011. okt. 21. 10:43
 17/19 anonim ***** válasza:
nem ítéllek, mert nekem van. Csak elmondtam, amire gondoltam az írásod alapján. Az igazságot te tudod, én nem.
2011. okt. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha nem Fekete Pákó az, nem értem mért ne lehetne elmondani:)
2011. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Elmondanám és megkérném,hogy tartson velem,mivel ez csak egy kis baráti beszélgetés lesz.
2011. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!