Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Elegem van anyámból, nektek...

Elegem van anyámból, nektek csinált már ilyet?!

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy összeszólalkoztunk és fogta magát szó nélkül elment, hozzáteszem, hogy nem először csinált már ilyet!

De ezt a vitát ne úgy képzeljétek el, hogy kiabáltam vele vagy valami, hanem értelmesen elmondtam a véleményem!

Persze megszoktam, hogy itthon kb. kuss a nevem.

Amúgy a nővéremen vesztünk most éppen össze!


2011. szept. 16. 19:11
 1/5 Hailey13 ***** válasza:
48%

már az is baj ha elmegy?:D azt hittem újabb kérdés lesz arról hogy "csak engem üt meg az anyám?!" de konkrétan semmi hibát nem látok anyukádban..:D

azt esetleg kifejtenéd hogy miért "kuss a neved"?

2011. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen baj basszus azért, mert már írtam, hogy csinált már ilyet és úgy kellett utána mennem!

És, ha nagyon szeretnéd tudni engem pl. nem megütött, hanem múltkor mondtam neki valamit ami nem tetszett neki, ő mosogatott és hozzám vágta a tányért! Hát ilyet mondjuk nem kívánok senkinek, meg vannak olyan dolgai amit inkább le sem írok, mert én szégyellem!

Elég érdekes ideg állapota van, nyugtatót is szed néha, de hát nem nagyon használ...

hogy miért kuss a nevem pl. azért, ha elszeretném mondani a véleményem nem engedi, mert én rosszul tudom, meg, ha mesélnék neki valamit azzal kezdi, hogy mit foglalkozol vele és megy is tovább!

2011. szept. 16. 19:23
 3/5 Hailey13 ***** válasza:
sajnálom, nem így értettem..:)
2011. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy. Ha már elmultal 18 költözz el. Ha nem, beszéld meg a problémat apukáddal vagy a nagyszüleiddel.
2011. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Biztos nehéz az élete, ha ennyire ki van idegileg...

Én sem tudom, hány éves vagy, mennyire legyél vele megértő. Minél fiatalabb vagy, annál nagyobb szükséged van arra, hogy ő legyen az erős, a terhelhető, a támaszod. Minél idősebb vagy, annál megértőbb és türelmesebb lehetsz vele, ha már Te is tapasztalsz ilyen-olyan nehézségeket az életben, és átérzed, hogy sok dolog miatt frusztrált, feszült. Sok mindenért felelős, pl. a gyerekeiért is.


Ha nagyon gáz a családi hangulat, túl nagy a feszültség, érdemes családterápiára menni. Vannak, akik azt tanulták, hogyan lehet a nehéz családi helyzetben segíteni, hogy a kapcsolatok javuljanak, mindenki ki tudja mondani, mire van szüksége, mi a nehéz neki stb. Megéri, sokat segíthet mindenkinek...

2011. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!