Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Irigy vagyok! Hogyan változtat...

Irigy vagyok! Hogyan változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Szóval! Körülbelül egy éve az én életem eléggé összeomlott. Tavaly végeztem el az iskolát (idegenforgalmi területen) és azóta kézzel-lábbal munkát keresek de nem találok egyszerüen semmit, voltam már jónéhány interjún dehát csaknem kellettem. Szerelem területén se vagyok mostanában a legszerencsésebb de inkább ezt nem részletezem. Az unokatesómnak pedig aranyélete van és ez eléggé dühít sokszor. A pasija külföldön dolgozik, kb. 2 hónapja kiment hozzá mostmeg hazajöttek együtt. A csajnak nincs munkája, de őt ezt nem is érdekli. A pasija azt mondta hogy nem is örülne neki ha lenne mert akkor kevesebbet lennének együtt. Azigen mondom. Az anyja se dolgozott sohasem, ebből kifolyólag ezt látta otthon sztem majd őt is a pasija fogja eltartani. A csajnak érettségije sincs. Elgondolkoztam ha ne adj isten szétmennek akkor ő hogy fog megállni a saját lábán. De gondolom akkor kifog egy másik pénzes csávót, mert ő világéletében mindig is szerencsés volt. Az a problémám hogy én elég irigy vagyok az ő életére, pedig soha nem akarnám hogy egy férfitól függjek, inkább arra vagyok irigy hogy ő ezt magasról letojja hogy nincs munkája csak él mint a hal a vízben. Most is mennek jövőhéten nyaralni Görögországba a pasijával. A csaj 24 éves amúgy, a pasija meg 33. Szerintetek mit tegyek hogy ne legyek irigy rá?

22/L


2011. júl. 24. 18:19
1 2
 11/15 anonim válasza:
nincs okod irigységre. a pénz jön-megy. teljes mértékben jelentéktelen ha "luxuséletre" fordítják.inkább sajnáld őket és imádkozz értük.
2011. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék nem a lóvére vagyok irigy hanem arra hogy ő remekül elvan, hiába nincs munkája de van egy szerelme. Nekem nincs munkám se pasim se. Legalább egy munkahelyem lenne, hogy ne unjam halálra magamat áh de nem nehogy már valami jó legyen, olyan ideges tudok lenni mikor erre gondolok hogy miért b*sz ki velem így az élet, fogalmam sincs, nem vagyok rossz ember, más meg egy szemét és elvan mint a befőtt. Persze ezzel nem írtam nagy újdonságot hisz az élet igazságtalan ugye. Ma is reggel 6kor felriadtam mert álmodtam az egyik volt barátommal akivel nagyon boldog voltam csak véget ért a szerelem. Felkeltem kb. egy órába telt mire vissza tudtam aludni, csak forgolódtam és gondolkoztam a szánalmas életemen és hogy még sohasem voltam ennyire boldogtalan.
2011. júl. 25. 10:37
 13/15 anonim ***** válasza:

22 évesen nekem sem volt se pasim, se munkám. Ráadásul akibe szerelmes voltam, csak barátként szeretett. Elég elveszettnek éreztem magam. Akkor jött egy lehetőség és kimentem külföldre baby-sitternek. 10 hónapot töltöttem kint, voltak jobb napok és rosszabbak is. Mikor hazajöttem kisujjból kiráztam a középfokú nyelvvizsgát, úgyhogy ha másért nem is lett volna kint jó, azért már megérte. De a család is remek volt, engem is családtagként kezeltek. Nehéz is volt a búcsú, mikor eljöttem.

Mielőtt hazajöttem a korábbi rossz tapasztalatom miatt megfogadtam, hogy egy ideig csak magammal foglalkozom, pasit még csak látni sem akarok. És persze, hogy akkor jött a szerelem. Igazából a srác már korábban is a közelemben volt, mert egy baráti társaságba tartoztunk. Csak én korábban nem vettem észre, mert más érdekelt.

Azóta eltelt 5 év, tavaly összeházasodtunk, idén márciusban pedig megszületett a kislányunk.


Ezzel a történettel azt akartam mondani, hogy a sors útjai kifürkészhetetlenek... Ne akarj görcsösen semmit, fogadd el ami épp van és ne zárkózz el az új dolgok elől. Meglátod, előbb-utóbb minden rendbe jön.

2011. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Jó volt olvasni a történetedet kedves utolsó és köszönöm a biztatást! :)
2011. júl. 25. 16:03
 15/15 anonim ***** válasza:
Meglátod eljön majd az az idő mikor ő fog írigykedni rád!
2014. okt. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!