Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Öcsém nem normális, mit lehet...

Öcsém nem normális, mit lehet tenni, ha anyámék ezt nem akarják észrevenni?

Figyelt kérdés

Ha valami nem tetszik neki,belerug valamibe,földhözvágja ami nállavan(tojás,kaja,bármi),stb!A feje mint egy időzített bomba,ha valami nem tetszik,vörösödik,majd remeg a feje(bolond).persze ha anyámnak mondják(pl iskolába)hogy megint mit csinált,akkor nem lebassza,hanem csak annyit mond,hogy mert biztos kötekedtek vele.Ha valami nem úgy van,ahogy akarja,akkor addig hisztizik,míg úgy nem lesz!Apámat mindig felbosszantja,amikor olyat csinál,és persze én is le vagyok b.szva.

ÚTÁLOM!egy köcs.g!

Mit tudnék csinálni?


2011. jún. 29. 08:02
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ha szólok neki iskolába,akkor itthon árulkodik,hogy már én is ellene vagyo,pedig csak annyit mondok neki,hogy ne ordítson.Itthon meg annyit mondanak,hogy igazán kiállhatnák az öcsém mellett.
2011. jún. 30. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!