Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Öcsém nem normális, mit lehet...

Öcsém nem normális, mit lehet tenni, ha anyámék ezt nem akarják észrevenni?

Figyelt kérdés

Ha valami nem tetszik neki,belerug valamibe,földhözvágja ami nállavan(tojás,kaja,bármi),stb!A feje mint egy időzített bomba,ha valami nem tetszik,vörösödik,majd remeg a feje(bolond).persze ha anyámnak mondják(pl iskolába)hogy megint mit csinált,akkor nem lebassza,hanem csak annyit mond,hogy mert biztos kötekedtek vele.Ha valami nem úgy van,ahogy akarja,akkor addig hisztizik,míg úgy nem lesz!Apámat mindig felbosszantja,amikor olyat csinál,és persze én is le vagyok b.szva.

ÚTÁLOM!egy köcs.g!

Mit tudnék csinálni?


2011. jún. 29. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Kezelni a dolgot. Öcséd tökéletesen normális ember, csak a hirtelen haragú természetéhez némi elkényeztetettség is társul. az én testvérem is hirtelen haragú. ha olyanja van, ő is képes a földhöz vágni azt ami éppen a kezében van. tudom kezelni. Ha látom, hogy ideges, akkor nem szítom tovább a feszültséget. Csendben maradok, megvárom amíg lenyugszik, és akkor mondom el neki, ami bánt. akkor már normális hangnemben meg is tudjuk beszélni.
2011. jún. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na,enyimnek nem lehet elmondani!Meg nem tudok hallgatni,mert bejön a szobámba,lecsukja a gépem,kikapcsolja,a villanyt este le,nappal fölkapcsolja,az asztalomat lesöpri,összedobálja,a szemetét bedobálja a szobámba,ezt mind azért,ha nem vagyok hajlandó halgatni a sok baromságot,amit összahord!
2011. jún. 29. 08:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány éves ez az öcsi? Kutyaharapást szőrivel? Vágd be a szobaajtaját,csapd földhöz a bögréjét, tépd szét a legjobb pólóját....! Mondd, hogy úgy érzed, te is megkönnyebbülsz ezektől. Talán meglátja magát benne. Ami neki jár, az másnak is jár!
2011. jún. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez esetben ha szüleid nem tették, akkor valóban neveld meg te. Amit te kapsz, azt add vissza te is.
2011. jún. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Most, amiket írsz-lehet, hogy valóban beteg. Autista, asperger szindrómás? Ha egészséges, akkor egy elkényeztetett, félrenevelt valaki.Ez utóbbin lehet segíteni, az előbbi csak rosszabb lesz.
2011. jún. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tyű, nem irigylem a leendő barátnőjét/feleségét...
2011. jún. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nevelési tanácsadóban segítenek. Ha tényleg van valamilyen szervi baja, akkor megkezdik a kezelés, fejlesztést, ha nincs, akkor meg adnak néhány jó tanácsot.
2011. jún. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Becsapni a szobám ajtaját?Apám ki is nyír...

És hiába mondom nekik,hogy mi van,nem veszik észre!

2011. jún. 29. 22:22
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, az ilyen ámokfutást nem lehet nem észrevenni. De nem írtad még, hány éves az öcsi? Mert ha három, akkor le lehet állítani - hogy nyoma ne maradjon rajta. De ha tini, akkor ott nagyobb bajok vannak.
2011. jún. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, visszaolvastam, már iskolás?

Ez gáz. Nem tudsz a telóddal felvételt készíteni, mikor őrjöng? Annak csak hisznek majd a szüleid?

Hát én azért csak törném a fejem, hogy tudnám kikészíteni, csendben, sunyi módon, alattomosan.

De lehet, hogy beteg. Akkor meg kezeltetni kell, míg nagyobb baja nem lesz.

2011. jún. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!