Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan találhatnám meg édesapám?

Hogyan találhatnám meg édesapám?

Figyelt kérdés
Utoljára 4 éves koromban láttam utoljára, azóta nem próbálta (tudtommal) felvenni a kapcsolatot Velem. Gyerektartást nem fizet, semmit nem hallottam róla azóta. Hogyan találhatnám meg? Tudom, hogy ha eddig nem keresett, akkor valószínűleg nem is érdeklem, de én szeretnék találkozni vele, ha még él. Másrészről ha jól tudom, attól hogy a szüleim elváltak, attól még az ő gyereke vagyok, tehát ha azóta meghalt, akkor elméletileg én is jogos örökös lennék, nem? 18/F
2009. febr. 14. 20:16
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%
Feladsz 1 hírdetést
2009. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%
Nálam ugyanez a helyzet: 4 éves korom óta felém sem néz. szerencsére van helyette igazi Apám, aki felnevelt. Én soha, de soha nem nyomulnék az "eredeti" után, nem keresném, ha ő megpróbálná, elküldeném a ....nem lehet csúnya szavakat írni, de képzeljetek ide párat. ha haldokolna, azt is magasról lesz-nám, ahogy ő tette velem. szánalmasnak tartom azokat az embereket, akik egy olyan szülő után kaparnak, aki eldobta őket.
2009. márc. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%
előző vagyok: én örökölni sem akarnék utána.
2009. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!