Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan találhatnám meg édesapám?

Hogyan találhatnám meg édesapám?

Figyelt kérdés
Utoljára 4 éves koromban láttam utoljára, azóta nem próbálta (tudtommal) felvenni a kapcsolatot Velem. Gyerektartást nem fizet, semmit nem hallottam róla azóta. Hogyan találhatnám meg? Tudom, hogy ha eddig nem keresett, akkor valószínűleg nem is érdeklem, de én szeretnék találkozni vele, ha még él. Másrészről ha jól tudom, attól hogy a szüleim elváltak, attól még az ő gyereke vagyok, tehát ha azóta meghalt, akkor elméletileg én is jogos örökös lennék, nem? 18/F
2009. febr. 14. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
BM adatnyilvántartó, csak annyit közölsz h az apád. Vagy ha bármilyen rokonáról tudsz felkeresheted őket hátha segítenek.
2009. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
bocsi, hogy ilyen tudatlan vagyok, de mi az a BM? belügy minisztérium? és ennek van ilyen kirendeltsége? nyíregyházi vagyok.
2009. febr. 14. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Esetleg, ha ismered az édesapád közeli rokonainak nevét, keress rájuk az iwiwen vagy a MyVipen, írj nekik, hátha tudnak segíteni.
2009. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
esetleg josi barát segíthet!!!
2009. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
oda adom az enyémet!!nekem ugyis már rohadtul elegem van belőle,de pár nap múlva tuti visszadnád
2009. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
az én páromnak kettő is van, de csak a baj van velük (egy igazi meg egy nevelő)....több kárt okoznak mintha egyáltalán nem lennének...
2009. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem biztos hogy jó döntés felkeresni, ha ennyi év után odaállítasz, lehet hogy koppansz... Ha nem keresett, valószínűleg nem hiányzol neki, tehát gondold meg jól, mert lehet több sérelem ér, mint amennyire számítasz.

Ha nem élne, és örököltél volna bármit is, akkor felkeresnének ne aggódj, de azért ne azon agyalj, hogy milyen gazdag lehetnél, ha kiderülne hogy halott, elvégre lehet hogy semmilye nincs...

Első sorban szerintem kérdezd meg édesanyádat... Ő biztos tudja, hogy egyáltalán honnan származik, hol született, hol lakott édesanyja, rokona, bárkije. Ha nem ismered apud felőli egyik rokonodat sem, és anyud sem tud segíteni, akkor keress fel egy adatnyilvántartó központot, avagy ha megvan hol élhet, akkor a helyi község vagy város polgármesteri hivatalát, ott biztos tudnak segíteni.

2009. febr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Egy ilyen helyzet miatt egyszer én a Vöröskereszthez fordultam segítségért.Neten írtak nekem,hogy adjak meg minden adatot a keresett személyről,és egy héten belül megtalálták,és megadták a címét.(hozzáteszem,hogy az illetőt Németországban kellett keresni)

Szóval írd be a keresőbe,hogy Magyar Vöröskereszt,és ott lesz a címük,ahová tudsz írni.Légy velük kedves,és mondd,hogy mindent megpróbáltál már,de elkelne a segítség!

Egyébként meg,láttam,hogy írták,hogy lehet,hogy nem érdemes felkeresni az édesapád,de szerintem mindenképp próbáld meg,mert lehet,hogy szüksége van rád!

2009. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

"szüksége van rád" ?????

talán neki lenne az apjára,nem?

nem ő hagyta el az apját,hanem az apja tett rá magasról!!!már bocs nem beszólni akarok,de ez hülyeség

2009. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászólónak írom,hogy arra nem gondoltál,hogy esetleg az édesapja súlyos beteg,vagy bajban van,és emiatt nem keresi a gyerekét?Tudom,hogy sok esetben ez nem így van,de nem értem,miért kell rögtön rosszindulatúan hozzáállni egy ilyen esethez.
2009. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!