Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Idegesít tesóm barátnője. Mit...

Idegesít tesóm barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a TESÓM 6-7 hónapja együtt van egy lánnyal.

Egyébként eddig szerettem,aranyos volt, de most,hogy mindenhova velünk (a családdal) akar jönni...Szerintem ő még nem családtag,karácsonykor is ittlesz,vásárolni is jön velünk.Pedig olyan jó a családdal lenni egy kicsit.De teljesen elveszi tőlünk a tesómat..Ha megyünk nagyihoz papihoz akkor is jön pedig nem is ismeri őket.Anyukám pont ebbe a csapdába esett bele ifjúkorában.És elváltak apukámmal...anyukám azt mondja ő nem szól bele...De engem zavar hogy sosincs együtt a család...álltalában egész nap ittvannak 3-től este fél 10-ig.... mit csinálhatnák? vágjam be a hisztit vagy mi?? én visszakarom kapni a régi családi programokat amin csaak én anya tesóm és a nevelőapukámmal van..és nem egy ismeretlennel..


2010. nov. 22. 07:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
22%

Az a kellemetlensége, hogy kb. levegőt nem bír úgy venni, hogy egy idegen ne legyen ott.

Kíváncsi vagyok a többiek hogy tolerálnák ha a mindennapjaikat, de tényleg minden napot meg kellene osztani egy idegennel. Ez nem irigység, de engem is rohadtul idegesítene, mivel én már felnőtt ember vagyok el is költöznék, és akkor legalább nyugodtan lennék, nem kellene mindig teljesen felöltözve járkálnom, hanem lehetnék nyugodtan pizsamában, mehetnék nyugodtan vásárolni stb. Szóval ezek rohadt idegesítőek tudnak lenni, de ha nektek menne akkor hajrá.

2010. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező:

próbálj tesóddal tárgyalni, hogy NE MINDIG nálatok/veletek randizzanak.

2010. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Majd ha lesz egy barátod akkor majd megváltozik a véleményed és szerintem te sem örülnél annak ha a testvéred utálná a barátodat!!!!
2010. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!