Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Idegesít tesóm barátnője. Mit...

Idegesít tesóm barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a TESÓM 6-7 hónapja együtt van egy lánnyal.

Egyébként eddig szerettem,aranyos volt, de most,hogy mindenhova velünk (a családdal) akar jönni...Szerintem ő még nem családtag,karácsonykor is ittlesz,vásárolni is jön velünk.Pedig olyan jó a családdal lenni egy kicsit.De teljesen elveszi tőlünk a tesómat..Ha megyünk nagyihoz papihoz akkor is jön pedig nem is ismeri őket.Anyukám pont ebbe a csapdába esett bele ifjúkorában.És elváltak apukámmal...anyukám azt mondja ő nem szól bele...De engem zavar hogy sosincs együtt a család...álltalában egész nap ittvannak 3-től este fél 10-ig.... mit csinálhatnák? vágjam be a hisztit vagy mi?? én visszakarom kapni a régi családi programokat amin csaak én anya tesóm és a nevelőapukámmal van..és nem egy ismeretlennel..


2010. nov. 22. 07:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy? Nekem ez hisztinek tűnik! Ne áskálódj a testvéred ellen, ez nem szeretet, ez önzés!
2010. nov. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj felnöni, az a természetes, hogy a barátnö a családdal van, elvégre a bátyád együtt van vele. Vagy jobban szeretnéd, ha ös sem lenne veletek, mert elüldözöd öt is a barátnövel együtt?

A régit nem kaphatod vissza, mert az életben minden elöre megy, visszalépni nem lehet.

2010. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%
gyerek vagy még, éretlen, nem értheted. amúgy ha ennyire együttvannak mindig akkor majd szétmennek, az ilyen sülve-főve együttléteknek általában nincs nagy jövője.
2010. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%

belesütöd egy tarantulapók méregzsákját a reggeli rántottájába!

Amúgy egyetértek az eddigi válaszokkal!

2010. nov. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

És még arra nem gondoltál, hogy a testvérednek mi a jó? Miért nem élheti ki a szerelmet anélkül, hogy cseszegessétek?

Ha neki van valakije, akkor ne akarjátok a tesódat magatokhoz láncolni, a párját meg kirekeszteni. Már rég lejárt a Montaguk és Kapulettek időszaka. Ha nem tetszik, hogy a csaj veletek van, akkor szervezzétek úgy a programokat, hogy ők ketten külön és ti többiek külön.

2010. nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
ma 07:52-es: olvasd már el a kérdést, CSAK a hugicának van baja azzal, hogy ott a lány is, nem a családnak!!!!
2010. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

pedig ő is családtag még ha nem is házasok...

családtag nem ugy lesz vki,hogy jön a semmiből,összeházasodnak,és egyik napról a másikra családtag

hanem szépen fokozatosan...

nem ismeri a nagyszülőket azért ne menjen? had menjen,megismerik,és akkor nincs kifogás...


önző vagy és hisztis...fogsz te még itt hisztizni hogy miért nem lehetsz többet a pasiddal

2010. nov. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én értem, hogy miről beszélsz. Miután testvérem bemutatta a barátnőjét, én is így éreztem, ahogy te. Szerintem nincsen ebben semmi rossz.

Viszont az előttem válaszolóknak igaza van abban, hogy tenni ellene nem tudsz semmit. Ez a helyzet a te szempontodból nézve egyre rosszabb lesz. A régi családodat már nem fogod vissza kapni. Törődj bele!!! Ezek a tények.

Mindebből kiindulva neked kell változtatni a hozzáállásodon. Fogadd el, hogy 1 taggal bővült a család. Próbáld a bátyád barátnőjét is testvéredként, családtagként kezelni. Alakíts ki vele jó viszonyt. Hidd el nekem, ha akarod akár barátnők is lehettek. Egyszer te is leszel abban a helyzetben amiben most a tesód van. Egyszer neked is jön egy pasi az életedbe. Te is elvárod a családodtól, hogy fogadják el, szeressék.

Szóval minden csak rajtad múlik.

2010. nov. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Mint szülő, azért hozzászólnék:

igaz, hogy kicsit "hisztisen" sikerült leírni a problémát, DE:

én sem örülnék, ha a gyerekeim barátai, barátnői ÁLLANDÓAN nálunk lennének!

Gondoljatok bele! A barátnőnek is van saját családja, otthon is kellene egy kicsit lennie. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy családi problémái vannak és azért lóg állandóan a fiújánál. De ez semmi esetre sem normális, hogy örökké ott van!

2010. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk az életkor is érdekes lenne,bár kb 18 lehet a bátty, a kérdező meg 13


szülői szemmel válaszoló...én szüleimet sosem zavarta ha a párom állandóan nálunk lógott,sőt,örült,hogy látta jól megvagyunk,és nem csavargunk...(csak mosogassunk el magunk után és hasonlók:D)


ha majd kirepül a bátyó,majd visszasirják,hogy bárcsak többet lenne ott,még ha barátnőstül is...

de mindenki felnő egyszer

2010. nov. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!