Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Idegesít tesóm barátnője. Mit...

Idegesít tesóm barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a TESÓM 6-7 hónapja együtt van egy lánnyal.

Egyébként eddig szerettem,aranyos volt, de most,hogy mindenhova velünk (a családdal) akar jönni...Szerintem ő még nem családtag,karácsonykor is ittlesz,vásárolni is jön velünk.Pedig olyan jó a családdal lenni egy kicsit.De teljesen elveszi tőlünk a tesómat..Ha megyünk nagyihoz papihoz akkor is jön pedig nem is ismeri őket.Anyukám pont ebbe a csapdába esett bele ifjúkorában.És elváltak apukámmal...anyukám azt mondja ő nem szól bele...De engem zavar hogy sosincs együtt a család...álltalában egész nap ittvannak 3-től este fél 10-ig.... mit csinálhatnák? vágjam be a hisztit vagy mi?? én visszakarom kapni a régi családi programokat amin csaak én anya tesóm és a nevelőapukámmal van..és nem egy ismeretlennel..


2010. nov. 22. 07:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Hát igen, az biztos, hogy nagyban függ az évek számától is :-)

Nem az ottlétet kifogásoltam, hanem az ÁLLANDÓságot.

Pl. karácsonykor azt hiszem, mindenkinek otthon a helye!

2010. nov. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
a bátyádnak nyilvánvalóan fontos ez a lány, különben nem lenne annyit vele...és ha fontos számodra a bátyád, akkor ne fúrd a lányt, ő csak szeretne a bátyád életének a része lenni és beilleszkedni a családba
2010. nov. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szülői szemmel nézve, inkább itthon legyenek mint az utcán vagy valami kocsmába? Hány fiatal leli a halálát az utakon vagy a drogoktól, az erőszaktól, hiszen a híradó már tiszta horror. Ha a fiam úgy dönt szeret valakit és az idejüket itthon akarják tölteni a családdal én örülni fogok neki!
2010. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Éretlen vagy! Tudod, én annak örülnék a legjobban, ha a testvéremet végre úgy szeretné egy lány, hogy rögtön a családba fogadhassuk. Inkább adnál hálát az égnek, hogy szeretik a testvéredet. Nekem mindig gombóc van a torkomban, mert már 3x-ra veri át ugyanaz a nő az én öcsémet...
2010. nov. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nekem ikertesóm van, és tök jól elvagyok a barátnőjével. 3-asban szoktunk filmezni, nagyszülőknél kajálni, sőt bulizni is :D
2010. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de az még semmi, hogy az anyukája beteg, apukája meg meghalt a tesóm barátnőjének.Szval. ha a helyébe lennék az anyukámmal lennék és nem egész nap másnál.Egyébként meg mindig hangoskodnak, vagyis csak a csaj, és a nevelőapukám mikor 10-nap múlva hazajön és éjjszaka jönnek érte nem tud aludni olyan hangosak!És én se tudok aludni...
2010. nov. 22. 16:44
 17/23 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem pedig van igaza a kérdezőnek. Neki is joga van a nyugodt családi élethez és a szülőknek is, főleg ha olyan sokáig itt van. Tapasztalatból mondom, hogy rohadt zavaró tud lenni, ha valaki aki bár a családodhoz fog tartozni minden egyes áldott napot veled tölt, pedig nem hozzád, hanem a gyerekedhez/testvéredhez tartozik. Azért heti 1-2 nap sima családi program kijárna. Ha a testvéred nem is megy veletek, azért a barátnőjének nem kötelező mindenhová veletek mennie. Szóval el kell fogadnod, hogy a testvéred felnő, de azért ne a család igya már meg a levét. Ha már az egyik félnek kellemetlenséget okoz ott változtatni kell. És nem hinném, hogy a kérdező lenne a hibás.
2010. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
54%

Mi kellemetlensége van a kérdezőnek? Hogy a 20 éves bátyja nem vele játszik?

A család elfogadja, hogy ott a barátnő, fogadja el a kérdező is és hagyja őket békén! Ez beteges!

2010. nov. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Én nem kiűzni akarom a tesómat am nem 20 éves hanem 15:D és én 14 szal. nem kell velem játszani...
2010. nov. 23. 16:52
 20/23 west01 válasza:

szerintem ez egy egyszerű féltékenység. vagy önzés.

látod hogy a tesód boldog és nem tudod elfogadni azt hogy neked nincs senkid.

egyszerűen bánt téged hogy neki van kivel töltse a napjait.

javaslom hogy menj csajozzál és ne a tesódékat csesztesd!!!

2010. nov. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!