Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van bennem cigány vèr lehet...

Van bennem cigány vèr lehet cigány a gyerekem?

Figyelt kérdés
Mármint vissza üthet a vèrvonal? engem nem zavar csak èrdekel, anyum apja volt Cigány anyja Magyar 2 testvèrèn is látszik de rajta nem, mi 3an vagyunk tesvèrek anyutól,rajtam se venni èszre annyira csak a börömön hogy kreol, hugomon egyáltalán semmi a bőre is fehèr,de öcsèmen már igen a vonások miatt, neki picit sötètebb is a bőre mint nekem, mi nem is nagyon hangoztatjuk ezt az előitèletek miatt

2021. szept. 9. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor előjöhet. Nagyobbik lányomnak van olyan arcformája és olyan szájformája, hogy fogalmunk nem volt, honnan örökölte. Nemrégiben régi családi fotókat rendezgettem, anyósom is adott párat, és fény derült a titokra. Anyósom apai nagymamájának (vagyis a lányom ÜKanyjának) volt pont olyan szájformája, mint a nagylányomnak. A képen a gyerekei is rajta vannak, megdöbbentő a hasonlóság a lányom és a legidősebb lány között, aki ugyebár a dédpapa testvére volt.

Kisebbik lányomnak a szeme és még a szemöldöke formája is egy az egyben az én egyik dédnagymamámé (anyai nagypapám anyukája), szóval ő is ükmamára ütött vissza részben.

A nagyfiam mióta szakállt növesztett, arcra megdöbbentően hasonlít az én egyik ÜKapámra (anyai nagyapám apai nagyapja).

Szóval igen, bármikor, bárhol, bármilyen formában visszaköszönhetnek a vonások, tulajdonságok. Nekem szerencsém volt, mert vannak olyan régi képek, ami alapján megtaláltam az egyezéseket. Mindenesetre valami nagyon megmagyarázhatatlan tulajdonság vagy külső vonás esetén lehet gyanakodni arra, hogy valamelyik távoli ős köszönt vissza.

2021. szept. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#8

“Üdv: egy 30 éves meleg eléggé kevert fiú.”


Kérlek 8-as írd már le, hogy a válaszodnál miért érezted szükségét a szexuális orientációd leírásának, mivel abszolút nem tartozott a témához?

Felőlem az lehetsz ami akarsz, csak az emberi kíváncsiság vezérel a motivációdat illetően.

Ha elfogadhatóan megindoklod, akkor javasolni fogom, hogy mindeni írja oda egy autószerelés, csillagászat, vagy ételrecept után is, hogy heteró vagy meleg!

(Ja és egy 30 éves az nem fiú, hanem férfi! Vagy a melegeknél ez másképp számítódik?)

2021. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

A genetika elég "viccesen" tud működni. Nekem gimnáziumban volt egy barátnőm: kreol bőr, sötét haj, sötét szem. Egyel felettünk járt a nővére, neki hófehér bőre, kék szeme és szőke haja volt. Egyedül a testalkatuk hasonlított (mindketten kicsit "robosztusak" voltak), amúgy meg nem mondta volna senki, hogy testvérek (és igen, anyu-apu ugyanaz volt).

Nálunk mindenki kb. egymagas a családban (anyu, apu és én), öcsém meg majdnem veri a két métert. Az anyai dédapánk volt hasonlóan nyurga és magas, ő tőle örökölte. Érdekes dolgok ezek.

2021. szept. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek olyat, akinek az anyja roma, apja magyar. Gyereken nem látszik. 3 gyereke van, egy magyar apától. A középső teljesen fehér bőrű, viszont tipikus cigány viselkedése van... A másik kettő kreol bőrű, de teljesen kulturált, értelmes emberek. Nem gondolom, hogy bármi megkülönböztetés érte volna őket miatta. Teljesen kulturált, rendes emberek. És nem is egyértelmű, hogy romák. Én pl sötétebb bőrű vagyok az átlagnál, pedig apai ágon 75 % sváb, 25 % nemesi magyar, anyai ágon 100 % magyar vagyok. És csak én vagyok ilyen bőrszínű.
2021. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, hanem biztosan az lesz. Az más kérdés, hogy mennyire látszik majd.
2021. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
A volt anyosom felig cigany volt es o is meg a testverei is mind feketek voltak
2021. szept. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Negyed részt cigány vagyok. Soha senki meg nem mondaná rólam...

Szőke vagyok, fehér de könnyen barnuló bőrrel. Magyarnak tartom magam.

2021. nov. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!