Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van bennem cigány vèr lehet...

Van bennem cigány vèr lehet cigány a gyerekem?

Figyelt kérdés
Mármint vissza üthet a vèrvonal? engem nem zavar csak èrdekel, anyum apja volt Cigány anyja Magyar 2 testvèrèn is látszik de rajta nem, mi 3an vagyunk tesvèrek anyutól,rajtam se venni èszre annyira csak a börömön hogy kreol, hugomon egyáltalán semmi a bőre is fehèr,de öcsèmen már igen a vonások miatt, neki picit sötètebb is a bőre mint nekem, mi nem is nagyon hangoztatjuk ezt az előitèletek miatt

2021. szept. 9. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Kit érdekel mit mondanak mások? Ha kreol lesz a bőre remélem nem b..od ki a kukába...van olyan roma ismerősöm aki teljesen fehér,senki meg nem mondja hogy van benne roma vér is aki nem ismeri.
2021. szept. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem saját gyerekemmel semmi ilyet nem csinálok nyilván ha megcsináltam szeretni fogom sőt èn büszke vagyok hogy az vagyok csak èrdekel a tèma mert hallottam 7 generácioig vissza üthet a vèrvonal ha igaz ès lenne egy csoki babám mèg büszke is lennèk 😀
2021. szept. 9. 22:16
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindegy? A viselkedés számít nem a bőrszín.
2021. szept. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Így van, lehetnek benne erosebbek a roma jellegek, a genek jateka eleg valtozatos tud lenni.
2021. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%

Anyám egyik barátnője világos szemű roma és az egyik lányán kívül-belül visszaütött a vonó. Csak neki még mélybarna is a szeme a kreol bőr mellett, így látványosabb.

Szerintem ha te félroma vagy, a gyereked meg már negyedroma, ott már azért kevesebb az esély, de sanszos, hogy temperamentumosabb lesz, vagy picit kreolosabb.

Egyik ismerősöm anyukája félroma-simán elmegy mediterránnak is-, se ő, se a tesója abszolút nem romásak, se kinézetre, se mentalitásra. Mindketten barna hajúak és kék szeműek.

2021. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

Itt már a gyk-n mindenkiben van, kizárt hogy nem.


Cigók nagyon sokan vannak már, tuti bekeveredett mindenkiben.

2021. szept. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Látni azt mindegyiken, hidd ep
2021. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Ohh én meg kapom, hogy cigány vagyok, évekkel ezelőtt valaki feltett valószínűleg velem kapcsolatban, itt egy kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=lengyelek+r..


Az édesapám kreolbőrű volt, de zöldszemű lengyel, az apai nagyszüleim is hasonlóak voltak. Anyum apja se volt világos bőrű , anyum anyja viszont porcelán fehér volt, de lehet, hogy ez az ő orosz származású anyukája miatt volt köszönhető, bár a lelkész dédnagyapám is fehér bőrű volt.


A családunkban, sok a jól és magasan képzett, értelmes ember, apám szülei is elvégezték az egyetemet, apám technikusként érettségizett, anyám tanító lett. Én is 2. diplomámat csinálom, de van 2 szakmám is.


Eléggé becsületesen dolgozó emberek voltak a szüleim, én bennem is meg van ez a fajta egyenesség. Üdv: egy 30 éves meleg eléggé kevert fiú.


Egyébként magamnak sokszor felteszem a kérdést, hogy bajom lenne, ha roma lennék? Nem hiszem... ugyanúgy ha zsidó ősre bukkanék családfa kutatás során, attól se érezném, hogy kevesebb lennék, több lennék.

2021. szept. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Nekem pedig olyan osztálytársam volt, aki annak ellenére látszott romának vagy dél-európainak, hogy a szülei színmagyarok voltak. Anyukája szőke, kék szemű, de az apukájának sem volt az átlagosnál sötétebb bőre. Állítólag az egyik nagyapának volt sötétebb bőrszíne, de róla is úgy tudták, hogy nem volt roma származású. Azért volt ez téma, mert a srácot csúfolták a bőrszíne miatt.
2021. szept. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Èrtem köszönöm a válaszokat,pontosabban ez benne lesz a gyerekeimben is ès esetleg nekik a gyerekein is előjöhet amig èl a családfa?
2021. szept. 10. 05:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!