Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek? Hogy érjem ezt el...

Mit tegyek? Hogy érjem ezt el az Édesanyámnál?

Figyelt kérdés

Van egy párom már 9honapja,és minden találkozásunkor elkell kéreckednem Anyukámtól.Már 22éves vagyok,és igy is beleszól mikor-meddig maradhatok a páromnál.

Ti hogyan beszélnétek ezt meg?Mindig azt mondja Anya,hogy: "Amig itt laksz az van amit én mondok,majd ha keresőképes leszel és leraksz az asztalra valamennyit akkor oda mész ahova akarsz,és addig amig akarsz,de addig az van amit én mondok!"

Na most akkor mivan?Mit tegyek?Félek,hogy a párom ez miatt szakítani fog velem. :(


2010. aug. 24. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Én 20 éves vagyok dettó ez a helyzet nálunk is. Ha nem tetszik elmehetek... Valószínű ez lesz az egyetlen megoldás a problémára. Mert soha nem fog változni anyám.
2010. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony-bizony egy nem kereső, eltartott gyermek nem sokat tehet az anyai szigor ellen. Jogos az elvárása, nem sokat apellálhatsz.
2010. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Párom is ennyi idős csak fiú.Az anyja rendszeresen beleszól mindenbe és beszervez az utolsó pillanatban valami programot hogy nehogy a mienk összejöjjön és ugyanez az indok hogy amig ott lakik és nem dolgozik azt csinálja amit ő akar.
2010. aug. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pl. menj el dolgozni, és költözz el. Igen, amíg otthon élsz, úgy ugrálsz, ahogy a szülőd mondja. Igazságtalan, de így van. 22 évesen már igazán képesnek kell lenned eltartanod magad.
2010. aug. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha szeret akkor ennyiért nem szakít...mond neki h. már felnőttél.És próbálj minnél hamarabb munkát találni vagy nemtudom h. van-e.Nem is az én dolgom : D
2010. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amugy ha tehetném már rég elmentem volna dolgozni,ez azthiszem nem kérdés,csak hát nincs hova!!!

Azt hiszem belekell nyugodnom,hogy ez van!

DE AZ BIZTOS HOGY ÉN NEM ILYEN ANYA LESZEK!!!! :D

2010. aug. 24. 18:37
 7/7 anonim ***** válasza:
próbálj meg kicsit lázadni. csak nem tesz ki az utcára azért mert elmész a barátoddal sétálni...
2010. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!