Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan tegyem rendbe az életemet?

Hogyan tegyem rendbe az életemet?

Figyelt kérdés
19 éves koromban Sm betegséget diagnosztizáltak nálam,ekkor épp gimibe jártam. Nem tudttam elvégezni.:( Miután anyámék nem kapták utánnam a családit,kitettek otthonról,szerencsémre a páromnak volt egy kis szobája ahol meghúzhatjuk magunkat.9nm2. minimál bét keres a párom épp hogy megtudunk élni belőle,hitelt nem vehet fel,mert bár listán van.:( Nincs TB-m,nem jutok a gyógyszereimhez,már elég rossz állapotba vagyok.:( Képtelen vagyok fizikai munkát végezni,mert 8 elemivel nem lehetnék más.:( Iskolára nincs pénzünk,nem is tudnék már bejárni.:( Mostanába a kapcsolatom is megromlott,mert azt veszem észre,hogy uraskodik rajtam.:( Nem akarok másoktól függeni! Szerintetek mik a kiutak ebből? Rengeteg helyen voltam már és sok helyre írtam.:( Utolsó esélyem a saját kis képregényünk,amit szakértők évekkel ez előtt megnéztek és láttak benne jövőt.De nem volt pénzem az utazásra és erőm se.Most már lassan rajzolni sem tudok.:( Szerintetek,hogy kezdjem el összeszedni magam?
2010. júl. 20. 02:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Gonosz család?Heh,pedig azt nem is mondtam,hogy azt mondták,ha legközelebb lesz valami bajom akkor elásnak hátúl a kertbe! Ekkor meg is rokkantam lelkileg is,és ledobtam 25 kilót.:(
2010. júl. 20. 08:25
 12/20 anonim ***** válasza:
önkormányzatnál fizetik helyetted a tb-t,csak be kell menni kérvényezni,közgyógy igazolványra nem vagy jogosult???
2010. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Mennyiért adhatnék el ilyen képeket? [link]
2010. júl. 20. 08:27
 14/20 A kérdező kommentje:
Kértem én annak idelyén olyat,hogy Egészségügyi ellátásra való jogosultság.Egy évre meg is kaptam,amit nem is tudttam mert az állandó lakcímem a régi lakóhelyemen maradt és drága anyám nem közölte velem,hogy kaptam levelet.:( Most járt le az egy év.:(Át kéne jelent keznem ide ahol most vagyok,de nem tudok el menni a városházáig.:(És nincs aki elvigyen.:(
2010. júl. 20. 08:34
 15/20 A kérdező kommentje:
Közgyógy igazolványról még nem hallottam,letudod írni nekem,hogy mi az?
2010. júl. 20. 08:35
 16/20 anonim ***** válasza:

ingyen kapod vele a gyógyszereket...nem tudom pontosan ki jogosult rá..

párodat küld el intézni a dolgokat

2010. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
2010. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2010. júl. 21. 01:17
 19/20 anonim ***** válasza:
Fogyatékossági támogatást kéne kapnod. 19 évesen meg emelt családi pótlékot kellett volna kérvényezned és kapnod! (20 000 Ft nem nagy pénz, de valami) Vagy emelt családit vagy fogyatékossági támogatást kéne kérned, a kettő közül az egyiked kapnád, az összegük kb. azonos. Az SM-klubban biztosan tudnak ebben segíteni, hogy hogyan kérd. (a háziorvoson keresztül kell)
2010. júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon kösönöm!!
2010. júl. 21. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!