Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem érdekesebbé az...

Hogyan tegyem érdekesebbé az életemet?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és szinte minden napom egyforma: hazajövök a suliból tv-zek számítógépezek vagyorázom és alszom, ráadásul még számítógép függő kezdek lenni és már tanulni is lusta vagyok pedig tavaly még 3-4-es tanuló voltam most pedig 2-3 és nem vagyok olyan szép és ezért a lányok is kerülnek barátnőm sem volt eddig meg szinte alig van izmom és mostanában költekezni kezdtem ráadásul mostmár szinte minden nap egész nap csak otthon ülök és unatkozom...

lécci írjatok tippeket akármit, hogy hogyan tegyem élvezetesebbé az életemet. előre is köszönöm.


2008. máj. 14. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sportolj. Az "aligizmaidat" is növelheted vele, élvezetes, egészségesebb leszel tőle, a közérzeted is jobb lesz.

Járj bulizni. Ismerkedj, flörtölj. Lehet hogy nem vagy olyan szép (Bár te teljesen máshogy látod magad, mint mások. lehet hogy nagyon is helyes vagy, csak félénk?) de attól még ismerkedhetsz lányokkal. Közhelyesen hangzik, de a külső nem minden!

2008. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt még megfontolom...:)
2008. máj. 14. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már számítógép, beszélgess, ismerkedj másokkal a neten, sok ismerősre, barátra és a szerelemre is rátalálhatsz így.
2008. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A sport nagyon jó ötlet!

Társaságban is lehetsz általa és jobb kedved, jobb közérzeted is lesz tőle. (Na persze valószínűleg nem az első néhány alkalommal, mert akkor még csak izomlázad lesz. De ha nem adod fel, sokkal jobban fogod érezni magad tőle!)

2008. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

táncolj:)

menyj el tánciskolába amivel majd mentek fellépésekre én ezt tettem:)

2009. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja és én a neten találtam meg a barátom akivel lassan 2 éve együtt vagyok
2009. jan. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De egy hétvégén körülbelül hány órát gépezel? mert valaki szerint már 3 óra sok, de valakinek 13óra megse kottyan. énis rengeteget képezek, de mégsem vagyok függő, csak azért gépezek mert nincs jobb dolgom. szerintem náald is ez a baj, hogy szombaton felkelsz, és mondod 'mára nincs semmi prgramom, akkor kicsit gépezek' és eltelt az egész nap... nemtom mien stilusu vagy, járj koncertekre vagy diszkóba, ameik tetszik, vagy keress egy barátnőt és ha igazán tetszik ő ugyis kifog húzni a sok kockulásbol. hát hajrá
2009. nov. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocs elirtam azt hogy 'énis rengeteget GÉPEZEK'
2009. nov. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!