Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan legyen jobb a kapcsolat...

Hogyan legyen jobb a kapcsolatom anyósommal? Vagy ne is törjem magam ezen?

Figyelt kérdés

Régen, amíg nem laktam együtt a párommal, és mentem hozzájuk, anyósom lépten-nyomon beszólogatott. Például, amikor kimentem uzsonnázni -és elsorolta a választékot-nem igazán volt olyan, amit megettem volna, erre megszólal: anyád p*csája jó lesz?

El is ment a kedvem az uzsonnától.

Volt egy kisebb szünet a párommal, amikor újból egymásra találtunk, visszahallottam a páromtól, hogy olyan kérdéseket tett fel a kedves anyuka: biztos ő kell? Stb.

Elköltöztünk a fővárosba, szerencsére nem sűrűn találkozok anyósommal. Ha haza is megyünk, olyan feszülten érzem magamat a pároméknál, hozzáteszem anyósom tőlem egy miújságot nem kérdez.

Anno rengeteget segítettem neki, takarítottam, mosogattam, igaz akkor sem köszönte meg.

Gyerekünk még nincsen, de félek, ha lenne képes lenne ellenem uszítani.

Kaptam apukámtól ajándékba egy késkészletet, miután elköltöztünk. Párom elmesélte az anyukájának erre ő: miért nem vettél magadnak késkészletet fiam?

Kérdésem az lenne, hogy érdemes lenne megbeszélni ezt, vagy hagyjam rá? Hogy lehet valaki ilyen boszorkány, hogy lépten-nyomon a rosszat látja bennem?


2017. jún. 22. 15:01
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kedves #6: Örülök, hogy szereztem neked egy jó napot! :) Mondjuk én visszagondolva inkább szégyellném magamat az ő helyében.
2017. jún. 22. 21:00
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves #4: Ha lesz egy fiam, és feljön a barátnője, akit hiába nem szeretek, akkor sem tudnék ilyen tenyeres talpas suttyó lenni. Szerencsére nem vagyunk egyformák. Egyébként nem válogattam, hanem x ideig sorolta a választékot, és ültem csendben.
2017. jún. 22. 21:03
 13/13 anonim ***** válasza:
44%
Én nem foglalkoznék vele az ilyen csak akkor maradna csendben ha nyalnátok a seggét a pàroddal és kiszolgàlnàtok őt az ilyennek ez kell !Ami gondolom egyenlő a 0-val!
2017. jún. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!