Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha lenne 20-25 milliód, plusz...

Ha lenne 20-25 milliód, plusz egy lakásod és egy másikban élsz, akkor nem segítenél a gyerekeidnek lakáshoz jutni?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a férjem szülei örököltek kb 5 éve és eszük ágában sincs a két gyereknek segíteni. Nekem ez olyan furcsa, az én családom ahogy tud segít, ők azt mondták, hogy nem semmizi ki magát és végre tudnak majd élni. Bár már el se fogadná a férjem, ha adnának. Ez csak nekem furcsa?

2014. márc. 9. 20:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Természetesen mindannyian dolgozunk, mi a lakás miatt pár évig külföldre mentünk, hogy legyen, de az öccse is dolgozik, megél a saját lábán, csak nyilván milliókat nem könnyű összeszedni. Számomra is az a normális, ha segítik a családban a másikat, ez nem azt jelenti, hogy 20 millióért venni kell lakást, nem erre gondoltam, de félreértettek páran.
2014. márc. 9. 21:44
 12/14 anonim ***** válasza:
31%
Én azt mondom az ilyenek nem véletlenül vannak. Én is ismerek olyan fiút akinek még egy zoknit sem vennék ha a gyerekem lenne.
2014. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%

Nem biztos. Ami csak ugy az ember olebe hullik, azt nem is becsuli meg.

Inkabb kiadnam, es annak a bevetelebol segitenem, ha raszorulnak a segitsegre. Igy a vagyon megmarad.

2014. márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
88%
Kedves 12-es! Az a gyerek legalább 85%-ban olyan lett, amilyennek a szülei nevelték. Én azt mondom mindenki egye meg, amit főzött. Ennek a problémának a megoldása nem az, hogy elfordulnak egymástól gyerekek és szülők.
2014. márc. 10. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!